Кальярі — Салернітана — 4:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 17:53 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Салернітана — 4:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Салернітана (Італія).

Кальяри - Салернитана - 4:2. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Салернитана - 4:2. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Кальярі (Італія) — Салернітана (Італія) — 4:2 (2:0)
Голи: Г. Лападула (12), Дж. Гаетано (40), E. Шомуродов (51), E. Шомуродов (76) — Кастанос (56), Джуліо Маджоре (58)

Предупредження: Томмазо Аугелло (70), Кастанос (73)

Огляд матчу Кальярі — Салернітана:

У захопливому матчі Серії А між «Кальярі» та «Салернітаною» на стадіоні «Уніпол Домус» на вболівальників чекало захопливе видовище, коли в перерві рахунок був 2:0 на користь «Кальярі». Однак у другому таймі «Салернітана» спробувала відігратися, але зрештою не змогла — «Кальярі» здобув перемогу з рахунком 4:2. Матч розпочався з яскравої події: на 12-й хвилині гравець «Кальярі» Г. Лападула забив гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Незважаючи на те, що на 37-й хвилині у гравця «Кальярі» Г. Гаетано було скасовано гол з офсайду, Гаетано компенсував це, забивши гол на 40-й хвилині, подвоївши перевагу «Кальярі» перед перервою.

У другому таймі «Кальярі» ще більше збільшив свою перевагу, коли на 51-й хвилині забив Є. Шомуродов. Однак «Салернітана» швидко відповіла голами Г. Кастаноса на 56-й хвилині та Г. Маджоре на 58-й хвилині, довівши рахунок до 3:2. «Кальярі» продовжував тиснути і оформив перемогу ще одним голом Е. Шомуродова на 76-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Салернітана» не змогла відігратися, і «Кальярі» втримав перемогу. У матчі відбулося кілька замін і жовтих карток, що додало драматизму на полі. Завдяки потужному старту «Кальярі» та відважним спробам «Салернітани» відігратися, на вболівальників чекало захоплююче видовище. Загалом, клінічна гра «Кальярі» та сильна оборона виявилися вирішальними факторами, що забезпечили перемогу над «Салернітаною» з рахунком 4:2 у цьому захопливому поєдинку Серії А на стадіоні Unipol Domus.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Кальярі, Салернітана — Лечче.