Сассуоло — Фрозіноне — 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 17:58 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Фрозіноне — 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Фрозіноне (Італія).

Сассуоло - Фрозиноне - 1:0. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Фрозиноне - 1:0. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Сассуоло (Італія) — Фрозіноне (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Крістіан Торстведт (58)

Попередження: Крістіан Торстведт (23), Дойг (32), F. Ghedjemis (50), А. Лорієнте (73)

Огляд матчу Сассуоло — Фрозіноне:

«Сассуоло» здобув упевнену перемогу над «Фрозіноне» в матчі Серії А, що пройшов на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore. На початку зустрічі обидві команди грали обережно, що призвело до безгольового першого тайму, але на 58-й хвилині гравець «Сассуоло» К. Торстведт ударом головою вивів свою команду вперед. «Фрозіноне» спробував відповісти, зробивши кілька замін, але так і не зміг досягти успіху. У матчі було показано кілька жовтих карток: К. Торстведт і Дж. Дойг із «Сассуоло», а також Ф. Геджеміс із «Фрозіноне» отримали попередження від судді.

На 73-й хвилині був вилучений і А. Лор’єнте. У «Фрозіноне» був шанс зрівняти рахунок на 90-й хвилині, коли було призначено пенальті, але Кайо Хорхе не зміг реалізувати його з точки. Господарі поля змогли втримати перевагу до фінального свистка, здобувши перемогу над «Фрозіноне» з рахунком 1:0. Загалом це був напружений матч між «Сассуоло» та «Фрозіноне», у якому обидві команди продемонстрували рішучість та бойовий дух упродовж усієї гри. Перемога дозволила «Сассуоло» піднятися в турнірній таблиці Серії А, в той час як «Фрозіноне» буде прагнути відігратися за цю поразку в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Сассуоло, Фрозіноне — Лаціо.