Баварія — Майнц — 8:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 18:28 9 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Майнц — 8:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Майнц (Німеччина).

Бавария - Майнц - 8:1. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Майнц - 8:1. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Баварія (Мюнхен) — Майнц (Німеччина) — 8:1 (3:1)
Голи: Кейн (13), Горецка (20), Кейн (45+7), Мюллер (47), Musiala Jamal (61), Гнабрі (66), Кейн (70), Горецка (90+2) — Амірі (31)

Попередження: Лаймер (5), Відмер (84)

Огляд матчу Баварія — Майнц:

Мюнхенська «Баварія» продемонструвала свою перевагу в матчі Бундесліги проти команди FSV Mainz 05 на стадіоні «Альянц Арена». У перерві рахунок був 3:1 на користь «Баварії», але на цьому вони не зупинилися. Підсумковий рахунок матчу став приголомшливим — 8:1 на користь господарів. Матч розпочався з того, що на 5-й хвилині жовту картку отримав гравець «Баварії» К. Лаймер. Однак саме «Баварія» відкрила рахунок, забивши гол Х. Кейна на 13-й хвилині. Потім пішов ще один гол Л. Горецкі на 20-й хвилині, збільшивши перевагу «Баварії» до 2:0. FSV Mainz 05 вдалося відігратися завдяки голу Н. Амірі на 31-й хвилині, але «Баварія» швидко повернула собі перевагу у два м’ячі, забивши ще один гол від Х. Кейна перед самою перервою.

У другому таймі «Баварія» продовжила домінувати, забивши голи від Т. Мюллера, Й. Мусіали та С. Гнабрі на 47-й, 61-й, 61-й хвилинах. Гнабрі на 47-й, 61-й і 66-й хвилинах відповідно. Х. Кейн також оформив хет-трик, забивши ще один гол на 70-й хвилині. FSV Mainz 05 спробував щось змінити, випустивши на поле свіжі сили, але це було марно, оскільки «Баварія» продовжувала буяти. У матчі було зроблено 5 замін в обох командах, і «Баварія» зробила кілька тактичних змін, щоб зберегти свою перевагу. Зрештою, Л. Горетцка на 90-й хвилині додав гол у ворота «Баварії», завершивши перемогу господарів поля з рахунком 8:1. Загалом, це була одностороння гра, в якій «Баварія» продемонструвала свою майстерність в атаці та здобула переконливу перемогу над FSV Mainz 05. На «Альянц Арені» було влаштовано свято голів, і вболівальники «Баварії», безсумнівно, були в захваті від гри своєї команди. Мюнхенська «Баварія» буде прагнути до того, щоб розвинути цей імпульс у майбутніх матчах Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Баварія, Майнц — Бохум.