Борнмут — Шеффілд Юнайтед — 2:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 19:01 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Шеффілд Юнайтед — 2:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Борнмут - Шеффилд Юнайтед - 2:2. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Шеффилд Юнайтед - 2:2. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Борнмут (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 2:2 (0:1)
Голи: Д. Уаттара (74), Юнал (90+2) — Г. Хамер (27), J. Робінсон (65)

Предупредження: M. Керкез (10), Сміт (15), Г. Хамер (36), O. McBurnie (62), Іво Грбіч (74), Мефам (89)

Огляд матчу Борнмут — Шеффілд Юнайтед:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні Vitality Stadium команди «Борнмут» і «Шеффілд Юнайтед» зіграли в захопливу нічию 2:2. Гості взяли реванш на 27-й хвилині, коли Г. Хамер переправив м’яч у сітку воріт, вивівши «Шеффілд Юнайтед» уперед 1:0. У «Борнмута» був шанс зрівняти рахунок на 14-й хвилині, коли Д. Соланке промахнувся з пенальті, але в першій половині зустрічі «вишні» ніяк не могли знайти свій ритм. Вишні отримали ще один удар, коли М. Керкез отримав жовту картку на 10-й хвилині, а потім А. Сміт — на 15-й. Сміт — на 15-й.

У перерві в складі обох команд відбулися зміни: Керкез був замінений на Д. Ваттара у складі «Борнмута», а Т. На 65-й хвилині Шеффілд Юнайтед збільшив свою перевагу за рахунок голу Дж. Робінсона, але Борнмут швидко відповів своїм голом на 74-й хвилині, забитим Д. Ваттарою. Вишні" продовжували йти вперед, і їхні зусилля окупилися на останній хвилині основного часу, коли Е. Унал зрівняв рахунок, зробивши рахунок 2:2. У матчі не обійшлося без драми: на 67-й хвилині було скасовано гол «Борнмута» через гандбол, а гравці обох команд отримали кілька жовтих карток. За напругою гри було видно, що обидві команди наполегливо билися за кожне очко. Коли пролунав фінальний свисток, і «Борнмут», і «Шеффілд Юнайтед» відвезли з поля очки, здобуті у важкій боротьбі. Нічия була справедливим результатом, враховуючи гру обох команд протягом усього матчу. Уболівальники на стадіоні «Віталіті» стали свідками захопливого футболу, що демонструє конкурентну природу Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Борнмут, Ман.Юнайтед — Шеффілд Юнайтед.