Лор’ян — Ліон — 0:2. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 19:53 9 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Ліон — 0:2. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Ліон (Франція).

Лорьян - Лион - 0:2. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Лион - 0:2. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Лор’ян (Франція) — Ліон (Франція) — 0:2 (0:0)
Голи: Тальяфіко (52), Бальде (65)

Огляд матчу Лор’ян — Ліон:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Лор’ян» зустрівся з «Ліоном» на стадіоні «Стад дю Мустуар — Ів Алленмат». На початку гри обидві команди демонстрували впевнену гру в обороні, внаслідок чого до перерви рахунок був 0:0. Однак на 52-й хвилині «Ліон» вийшов уперед, і Н. Тальяфіко забив вирішальний гол, забезпечивши своїй команді перевагу. На 65-й хвилині «Лор’ян» збільшив свою перевагу за рахунок голу М. Бальде, що дозволило команді вийти на останні хвилини матчу. Обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід гри. На 66-й хвилині «Ліон» випустив М. Фофану замість Р. Черки, а Г. Орбан замінив М. Бальде на тій же хвилині.

«Лор’ян» також швидко здійснив три заміни: Ж. Понсо вийшов замість А. Тосіна, А. Карі замінив Б. Буанані, а Т. Бакайоко замінив І. Луза — все на 73-й хвилині. У міру того як час минав, «Ліон» продовжував домінувати в грі, і на 76-й хвилині С. Бенрахма замінив Енн Тосіна. Бенрахма замінив Енріке. Лор’ян спробував відігратися, випустивши М. Бамбу замість Б. Дієнга і Ж. Лапорта замість Е. Ж. Крупі на 81-й хвилині. На останніх хвилинах гри Ліон зробив останню заміну: Н. Матич вийшов замість М. Діавара на 90-й хвилині. У підсумку Ліон здобув перемогу над Лор’яном з рахунком 2:0 у напруженому матчі між двома командами. Впевнена гра «Ліона» забезпечила йому три важливих очки в турнірній таблиці Ліги 1, а «Лор’яну» належить перегрупуватися і відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Лор’ян, Тулуза — Ліон.