Кривбас — Оболонь — 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 20:25 9 березня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Оболонь — 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Оболонь (Київ).

Кривбасс - Оболонь - 1:0. Чемпионат Украины, 20-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Оболонь - 1:0. Чемпионат Украины, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Оболонь (Київ) — 1:0 (0:0)
Голи: D. Кузик (77)

Предупредження: T. Moroz (37), V. Pryimak (68), Е. Твердохліб (71)

Огляд матчу Кривбас — Оболонь:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Металург» «Кривбас» здобув упевнену перемогу над «Оболонню-Броваром» із рахунком 1:0. Перший тайм так і закінчився для обох команд безрезультатно, але в другому таймі розгорнулося більше подій і драматизму. На 37-й хвилині гравець «Оболоні-Бровар» Т. Мороз отримав жовту картку, задавши тон фізичній боротьбі між суперниками. На 46-й хвилині «Кривбас КР» зробив першу заміну в матчі: замість Ю. Вакулка вийшов М. Татарков. «Оболонь-Бровар» відповіла виходом С. Косовського замість Т. Мороза на 51-й хвилині. Гра продовжувала загострюватися, і на 68-й хвилині В. Приймак з «Оболоні-Бровар» також отримав жовту картку.

«Кривбас» зробив другу заміну, замінивши М. Луньова на Ю. Твердохліба на 65-й хвилині. Однак саме «Кривбас» зрештою знайшов переломний момент: на 77-й хвилині Д. Кузик забив єдиний гол у матчі, забезпечивши «Кривбасу» вирішальну перевагу. «Оболонь-Бровар» спробувала повернутися в гру, зробивши кілька замін: Д. Карась, П. Лук’янчук, О. Вишневський і Р. Тарануха. Але, незважаючи на всі зусилля, їм так і не вдалося забити, і в підсумку «Кривбас» утримав перевагу і здобув перемогу з рахунком 1:0. В останні хвилини матчу в складі «Кривбасу» відбулися заміни: Д. Хомченовський і О. Понєдєльнік вийшли замість Д. Кузика і Д. Сосаха відповідно. Перемога стала вирішальною для «Кривбасу», який прагне піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Колос, Оболонь — Полісся.