Болонья — Інтер — 0:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 20:55 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) та ... Болонья — Інтер — 0:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) та Інтер (Мілан).

Болонья - Интер - 0:1. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Интер - 0:1. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Болонья (Італія) — Інтер (Мілан) — 0:1 (0:1)
Голи: Y. Bisseck (37)

Предупредження: Джошуа Зіркзі (25), Р. Фрейлер (48), Д. Клаассен (81)

Огляд матчу Болонья — Інтер:

У напруженому матчі Серії А «Інтер» зумів здобути перемогу над «Болоньєю» з рахунком 1:0 на «Стадіо Ренато Далл’Ара». На початку матчу обидві команди показали високу інтенсивність гри, але саме «Інтер» вийшов уперед на 37-й хвилині завдяки голу Ю. Біссека. У першому таймі обидві сторони грали агресивно, і на 25-й хвилині жовту картку отримав гравець «Болоньї» Я. Зіркзее, а на 48-й хвилині — Р. Фройлер. Фройлер. Перед самою перервою «Інтер» зробив заміну, випустивши Карлоса Аугусто замість Д. Дамфріса. У другому таймі обидві команди продовжували прагнути до голу, а «Інтер» зробив кілька замін, щоб освіжити атаку.

На 61-й хвилині в гру вступили Х. Мхітарян і Х. Калханоглу, а на 66-й хвилині — М. Турам. Болонья також зробила кілька змін, намагаючись відігратися: на заміну вийшли М. Ебішер, А. Салемакерс, Я. Одгаард і Я. Зіркзее. Незважаючи на кілька запізнілих шансів обох команд, рахунок до фінального свистка залишався 1:0 на користь «Інтера». На 81-й хвилині жовту картку отримав гравець «Інтера» Д. Клаассен, що додало драматизму матчу. Загалом, це була важка перемога «Інтера», який продовжує боротися за перше місце в турнірній таблиці Серії А. «Болонья» буде розчарована результатом, але постарається відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Болонья, Інтер — Наполі.