Вердер — Боруссія Д — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 21:27 9 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Боруссія Д — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Боруссія Д (Дортмунд).

Вердер - Боруссия Д - 1:2. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Боруссия Д - 1:2. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Вердер (Бремен) — Боруссія Д (Дортмунд) — 1:2 (0:2)
Голи: J. Njinmah (70) — Мален (21), Санчо (38)

Огляд матчу Вердер — Боруссія Д:

У напруженому матчі Бундесліги між бременським «Вердером» і дортмундською «Боруссією» на стадіоні Wohninvest WESERSTADION команда гостей здобула перемогу з рахунком 2:1. У першому таймі дортмундська «Боруссія» домінувала, ведучи в рахунку 2:0 завдяки голам Д. Мальєна на 21-й хвилині та Ж. Санчо на 38-й хвилині. У перерві рахунок став 0:2 на користь дортмундців. Перед самою перервою в матчі стався драматичний поворот: гравець дортмундської «Боруссії» М. Сабітцер отримав червону картку, і гості залишилися вдесятьох. Однак це не завадило їм зберегти перевагу в другому таймі. У другому таймі «Вердер Бремен» відбився, і їхні зусилля були винагороджені голом Дж. Нджінмаха на 70-й хвилині, скоротивши відставання до 1:2.

Незважаючи на всі зусилля, «Вердер Бремен» не зміг зрівняти рахунок, і матч закінчився перемогою дортмундської «Боруссії». Обидві команди провели кілька замін протягом матчу, намагаючись змінити хід гри. Помітними замінами стали заміна Д. Малена на М. Хуммельса у дортмундської «Боруссії» та заміна Й. Стаге на Д. Ковнацкі у бременського «Вердера». Не обійшлося і без карток: жовті картки отримали Р. Шмід із бременського «Вердера» і Н. Шлоттербек із дортмундської «Боруссії». У підсумку дортмундська «Боруссія» втримала перевагу в рахунку, незважаючи на те, що була скорочена до десяти осіб. Загалом це була захоплива зустріч двох команд Бундесліги, в якій дортмундська «Боруссія» здобула перемогу над бременським «Вердером» із рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Вердер, Боруссія Д — Айнтрахт.