Жирона — Осасуна — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 00:00 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та ... Жирона — Осасуна — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Жирона - Осасуна - 2:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Осасуна - 2:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Жирона (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 2:0 (1:0)
Голи: Порту (13), Savio (87)

Попередження: Іван Мартін (35), Дж. Херрандо (45), Ерік Гарсія (58), Порту (68), J. Аресо (72)

Огляд матчу Жирона — Осасуна:

У захопливому матчі між «Жироною» та «Осасуною» в Ла Лізі на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві» перемогу здобули господарі поля з рахунком 2:0. У першому таймі «Жирона» вийшла вперед на 13-й хвилині завдяки голу Порту, і на перерву господарі пішли з перевагою 1:0. У першому таймі також виникли гострі моменти: жовті картки отримали І. Мартін («Жирона») і Х. Еррандо («Осасуна»). У другому таймі напруга продовжувала наростати: на 58-й хвилині жовту картку отримав Е. Гарсія («Жирона»). Жирона зробила першу заміну на 64-й хвилині, замінивши В. Циганкова на Ю. Коуто.

Осасуна зробила подвійну заміну на 70-й хвилині: Р. Гарсія і Л. Торро вийшли. Гарсія та Л. Торро вийшли замість М. Гомеса. Однак на 87-й хвилині «Жироні» вдалося збільшити свою перевагу завдяки голу Савіо. В останні хвилини матчу «Жирона» провела ще кілька замін: А. Довбик і Х. Е. Соліс Ромеро вийшли замість К. Стуані та Порту. «Осасуна» також провела пізню заміну, випустивши П. Ібаньєса замість Х. Аресо. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Жирони», яка показала сильну гру і забезпечила собі всі три очки. Завдяки цій перемозі «Жирона» піднялася вгору по турнірній таблиці Ла Ліги, а «Осасуна» в наступному матчі постарається відігратися за поразку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хетафе — Жирона, Осасуна — Реал.