Алавес — Райо Вальєкано — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 17:00 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Райо Вальєкано — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Алавес - Райо Вальекано - 1:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Райо Вальекано - 1:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Алавес (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Андоні Горосабель (44)

Попередження: Ісі Паласон (13), A. Abqar (28), Альфонсо Еспіно (30)

Огляд матчу Алавес — Райо Вальєкано:

У напруженому матчі Ла Ліги між «Алавесом» і «Райо Вальєкано» «Алавес» здобув перемогу з рахунком 1:0 на «Естадіо де Мендісорроса». У першому таймі «Алавес» вийшов уперед на 44-й хвилині завдяки голу А. Горосабеля, і в перерві вів із рахунком 1:0. Цей гол став єдиною різницею між суперниками у другому таймі. У спробі повернутися в гру «Райо Вальєкано» зробив низку замін.

А. Еспіно був замінений на П. Чаварріа на 46-й хвилині, Р. де Томас і К. Перес вийшли замість С. Камело і М. Креспо на 63-й хвилині, а П. Сісса замінив Р. Фалькао на 79-й хвилині. Однак цих змін виявилося недостатньо, щоб зрівняти рахунок: «Алавес» також здійснив кілька замін: на 71-й хвилині в гру вступили Л. Ріоха та А. Реббах, на тій самій хвилині — С. Омородіон та К. Гарсія, а на 79-й хвилині — Ж. Гуріді, К. Бенавідез, К. Вісенте та А. Сола. Н. Теналья замінив А. Горосабеля на 85-й хвилині. Матч закінчився тим, що «Алавес» утримав перевагу 1:0, а А. Бланко отримав жовту картку на 90-й хвилині. Перемога далася «Алавесу» з великими труднощами, і він буде радий взяти всі три очки в цьому поєдинку Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Алавес, Райо Вальєкано — Бетіс.