Гавр — Тулуза — 1:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 17:55 10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — Тулуза — 1:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Тулуза (Франція).

Гавр - Тулуза - 1:0. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - Тулуза - 1:0. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Гавр (Франція) — Тулуза (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: C. Operi (60)

Предупредження: C. Operi (84)

Огляд матчу Гавр — Тулуза:

У напруженому матчі між «Гавром» і «Тулузою» в Лізі 1 перемогу з рахунком 1:0 здобули господарі поля на стадіоні «Стад Осеан». Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, оскільки обидві команди наполегливо намагалися вийти з глухого кута. У другому таймі на полі відбулося більше подій: обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід гри. На 53-й хвилині «Тулуза» випустила Р. Ніколайсена замість К. Кебена, сподіваючись додати пару свіжих ніг в атаку. Однак на 60-й хвилині «Гавр» домігся успіху, коли С. По ходу матчу обидві команди продовжували вносити тактичні зміни: на 68-й хвилині «Тулуза» випустила А. Доннума замість Ф. Магрі.

Гавр також зробив заміни, випустивши М. Байо замість Е. Саббі на 65-й хвилині, Ж. Казиміра замість Л. Него і О. Таргалліна замість Й. Кехти на 78-й хвилині. За кілька хвилин до кінця зустрічі «Тулуза» зробила ще дві заміни: В. Каманзі вийшов замість С. Бабічки, а В. Сьєрро замінив К. Кассереса на 77-й хвилині. Наприкінці гри стався драматичний момент: на 84-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гавра» К. Опері. Намагаючись зміцнити свою перевагу, «Гавр» зробив ще одну заміну в останні хвилини гри, випустивши А. Айю замість Р. Ндіайє на 86-й хвилині і Д. Кузяєва замість С. Нгура на 87-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Тулуза» не змогла зрівняти рахунок, і матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Гавра». Гра показала високоінтенсивний футбол з обох сторін, але в підсумку «Гавр» здобув заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Гавр, Тулуза — Ліон.