Страсбур — Монако — 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 17:56 10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Монако — 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Монако (Франція).

Страсбур - Монако - 0:1. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Монако - 0:1. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Страсбур (Франція) — Монако (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Е. Бен Сегір (73)

Предупредження: Мінаміно (5), Вілфрід Сінго (44), Ісмаель Дукур (75), Олександр Головін (82)

Огляд матчу Страсбур — Монако:

У напруженому матчі французької Ліги 1 «Монако» здобув перемогу над «Страсбуром» із рахунком 1:0 на стадіоні «Стад де ла Майнау». Перший тайм закінчився безгольовим, а ось у другому розгорнулося багато драматизму. Т. Мінаміно з «Монако» отримав жовту картку всього за 5 хвилин до кінця матчу, задавши тон фізичному протистоянню. В. Сінго з «Монако» також опинився в суддівській книжці, отримавши попередження на 44-й хвилині. Другий тайм ознаменувався шквалом замін: «Монако» випустив на поле Й. Фофана, М. Аклюша і К. Ваттара. Страсбур відповів своїми замінами, випустивши Ж. Мвангу і М. Сеная. На 73-й хвилині «Монако» вирвався вперед, коли Е. Бен Сегір вразив ворота суперника, привівши вболівальників у захват.

Незабаром І. Дукуре зі «Страсбура» отримав жовту картку, оскільки господарі поля намагалися зрівняти рахунок. У міру того як час наближався до завершення, обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади. На 82-й хвилині А. Головін з «Монако» отримав жовту картку, що посилило напругу в заключній стадії матчу. На останніх хвилинах гри «Монако» провів останню заміну, замінивши В. Бен Йеддера на С. Магаса, розраховуючи довести справу до перемоги. У підсумку «Монако» здобув важку перемогу над «Страсбуром» з рахунком 1:0. Матч пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність. «Монако» буде задоволений тим, що взяв усі три очки, а «Страсбур» буде розчарований тим, що втратив результат на очах у своїх уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Страсбур, Монако — Лор’ян.