Ліверпуль — Ман.Сіті — 1:1. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 19:46 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Ман.Сіті — 1:1. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Ливерпуль - Ман.Сити - 1:1. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Ман.Сити - 1:1. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Ліверпуль (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 1:1 (0:1)
Голи: Алексіс Мак Аллістер (50) — Стоунз (23)

Попередження: Родрі (45+2), Ederson (47), Сілва (59)

Огляд матчу Ліверпуль — Ман.Сіті:

У довгоочікуваному поєдинку Прем’єр-ліги на «Анфілді» «Ліверпуль» воював із «Манчестер Сіті» в захоплюючому поєдинку, який завершився внічию 1:1. На 23-й хвилині «Манчестер Сіті» забив перший гол, коли Джон Стоунз ударом з близької відстані вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді першу перевагу. До перерви «Ліверпуль» намагався зрівняти рахунок, але так і не зміг прорвати оборону «Манчестер Сіті». У міру того як напруга на полі наростала, гравці «Манчестер Сіті» Родрі та Едерсон отримали жовті картки на 45-й і 47-й хвилинах відповідно. «Ліверпуль» нарешті отримав шанс зрівняти рахунок на 50-й хвилині, коли було призначено пенальті, який майстерно реалізував А. Мак Аллістер.

У другому таймі обидві команди провели вирішальні заміни: «Манчестер Сіті» випустив С. Ортегу замість Едерсона на 56-й хвилині, а «Ліверпуль» увів у гру Д. На 61-й хвилині «Ліверпуль» увів у гру Д. Собослаї та К. Бредлі замість М. Салаха та А. Робертсона. На 59-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Сіті» Б. Сільва, а на 69-й хвилині Кевін Де Брюйне і Х. Альварес були замінені на М. Ковачича і Х. Доку. У складі «Ліверпуля» також відбулася заміна: Д. Нуньєс замінив К. Гакпо на 76-й хвилині. Попри те, що обидві команди прагнули перемоги, рахунок так і залишився рівним 1:1 до фінального свистка, і жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. У результаті нічиєї «Ліверпуль» і «Манчестер Сіті» поділили очки у запеклій боротьбі двох найкращих команд Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Ліверпуль, Брайтон — Ман.Сіті.