Лілль — Ренн — 2:2. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 20:05 10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Ренн — 2:2. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Ренн (Франція).

Лилль - Ренн - 2:2. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Ренн - 2:2. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Лілль (Франція) — Ренн (Франція) — 2:2 (0:2)
Голи: J. David (84), J. David (90+2) — Л. Блас (1), А. Калімуендо (20)

Попередження: Адріан Трюфферт (9), Бенталеб (21), Діакіте (26), Л. Блас (51), L. Yoro (53), Анхель Гомес (80), T. Даго (83)

Огляд матчу Лілль — Ренн:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Ліллем» і «Ренном» на стадіоні «Декатлон Арена — Стад П’єр-Морі» вболівальники стали свідками американських гірок емоцій: гра закінчилася внічию 2:2 після напруженого другого тайму у виконанні господарів поля. Перший тайм почався для «Ренна» дуже вдало: Л. Блас забив гол на першій же хвилині гри. Команда гостей продовжувала домінувати, і на 20-й хвилині А. Калімуендо забив ще один гол, забезпечивши «Ренну» комфортну перевагу 2:0 перед перервою. У першому таймі Н. Бенталеб і Б. Діакіте отримали жовті картки, що підкреслило фізичний характер матчу. Однак у другому таймі ситуація змінилася, і «Лілль» дав мужню відсіч.

Ж. Давид забив гол на 84-й хвилині, щоб покласти початок поверненню, на радість домашніх уболівальників. У міру того як годинник наближався до повного часу, «Лілль» продовжував іти вперед і був винагороджений, коли на 90-й хвилині Ж. Давид знову знайшов ворота суперника, зрівнявши рахунок 2:2. У матчі відбулося кілька замін в обох командах, оскільки гравці були введені в гру, щоб вплинути на хід гри. У складі «Ренна» вийшли А. Теате, М. Тер’є і А. Сейду, в той час як у складі «Лілля» відбулися зміни: Х. Харальдссон, Ю. Язічі, Ісмаїлі, Г. Гудмундссон, Е. Жегрова і А. Буадді. Загалом це була захоплива зустріч між «Ліллем» та «Ренном», обидві команди продемонстрували на полі свій талант та рішучість. У результаті нічиєї «Лілль» і «Ренн» поділили очки в турнірній таблиці, і обидві команди мають намір закріпити цей результат у найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Лілль, Ренн — Марсель.