Альмерія — Севілья — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-12 00:00 11 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Севілья — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Альмерия - Севилья - 2:2. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Севилья - 2:2. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Альмерія (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 2:2 (1:0)
Голи: Ембарба (38), Марко Милованович (90+5) — Лукебакіо (81), Окампос (86)

Предупредження: Лоїк Баде (43), Діон Лопі (84), Сусо (90+7), Гонсалес (90+6)

Огляд матчу Альмерія — Севілья:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Пауер Хорс» «Альмерія» та «Севілья» провели напружену гру, що завершилася внічию 2:2. У перерві «Альмерія» вела в рахунку завдяки голу А. Ембарби на 38-й хвилині, що дало їй перевагу 1:0. Однак у другому таймі «Севілья» знову активізувалася, зробивши кілька вирішальних замін, щоб переломити хід гри. На 60-й хвилині «Севілья» випустила на поле Х. Наваса і Д. Соу замість М. Акуни і Сусо, намагаючись внести різноманітність у гру. «Альмерія» відповіла своїми замінами: К. Лосано та Л. Ромеро вийшли замість Лео Баптістао та Л. Робертоне на 65-й та 66-й хвилинах відповідно. Севілья" продовжила струшувати гру, випустивши Й. Ен-Несірі та О. Торреса замість Д. Лукебакіо та Н. Гуделя на 71-й хвилині.

Заміни «Севільї» зрештою принесли свої плоди: на 81-й хвилині Д. Лукебакіо зрівняв рахунок. На 86-й хвилині Л. Окампос додав ще один гол у ворота «Севільї», вперше в матчі вивівши її в лідери. Але «Альмерія» відбилася, і М. Милованович забив пізній гол на 90-й хвилині, щоб урятувати очко для своєї команди. Матч закінчився внічию 2:2, обидві команди продемонстрували на полі величезну стійкість і рішучість. У грі також мали місце дисциплінарні порушення: жовті картки отримали Л. Баде («Севілья») на 43-й хвилині, Д. Лопі («Альмерія») на 84-й хвилині та Е. Гонсалес (Альмерія). Гонсалес (Альмерія) на 90-й хвилині, а також Сусо (Севілья) на 90-й хвилині. Загалом, це був захопливий і напружений матч між Альмерією та Севільєю, в якому обидві команди показали сильні виступи та продемонстрували конкурентоспроможність футболу Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лас-Пальмас — Альмерія, Севілья — Сельта.