«Динамо» — «Зоря» — 2:0. Числа та факти: перервалася безпрограшна серія «Зорі» в чемпіонаті України

2024-03-13 11:50 У рамках 21-го туру чемпіонату України київське «Динамо» вдома на стадіоні імені Валерія Лобановського перемогло луганську ... «Динамо» — «Зоря» — 2:0. Числа та факти: перервалася безпрограшна серія «Зорі» в чемпіонаті України

У рамках 21-го туру чемпіонату України київське «Динамо» вдома на стадіоні імені Валерія Лобановського перемогло луганську «Зорю» (2:0). Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами матчу.

• 53-й матч «Динамо» та «Зорі» в УПЛ: 33-я перемога динамівців, 13 нічиїх та 7 перемог луганського клубу, різниця м’ячів 109:42.
  • Завершилася програшна серія «Динамо» в УПЛ в матчах проти «Зорі», яка тривала 2 матчі.
  • Безпрограшна серія «Динамо» в УПЛ триває 8 ігор: 7 перемог та нічия.
  • «Динамо» при Олександру Шовковському на своєму полі внічию в УПЛ ще не грало в 7-ми матчах: 6 перемог та поразка.
  • 25-й гол в УПЛ забиває Владислав Ванат: 22-й в складі «Динамо» та 3 — «Чорноморця».

Ювілейні голи Владислава Ваната в чемпіонатах України

№ Дата Клуб Ваната Гол Суперник Рахунок (поле)

1-й 27.08.2021 «Чорноморець» 76′ «Олександрія» 2:2 (д)

5-й 16.10.2022 «Динамо» 46′ «Шахтар» 1:3 (г)

10-й 08.04.2023 «Динамо» 62′ «Минай» 2:0 (д)

15-й 20.05.2023 «Динамо» 32′ «Олександрія» 5:1 (г)

20-й 12.11.2023 «Динамо» 8′ «Кривбас» 2:0 (г)

25-й 12.03.2024 «Динамо» 30′ «Зоря» 2:0 (д)

• 8-й гол за «Динамо» провів Денис Попов: 6-й — в чемпіонатах, 1 — в Кубку та 1 — у єврокубках.
  • 220-й матч за динамівців у всіх турнірах відіграв Володимир Шепелєв: 150-й — в чемпіонатах, 14 — в Кубку, 53 — у єврокубках та 3 — в Суперкубку.

Ювілейні матчі Володимира Шепелєва в УПЛ

№ Дата Суперник Рахунок (поле)

1-й 25.02.2017 «Зоря» 2:1 (г)

50-й 10.03.2019 «Арсенал» 4:0 (д)

100-й 21.03.2021 «Рух» 3:0 (д)

150-й 12.03.2024 «Зоря» 2:0 (д)

• 150-й матч Олександра Караваєва в складі «Динамо»: 105-й — в чемпіонатах, 8 — в Кубку, 34 — у єврокубках та 3 — в Суперкубку.
  • 140-й матч на клубному рівні у всіх турнірах провів Георгій Бущан: 95-й — в чемпіонатах, 7 — в Кубку, 37 — у єврокубках та 1 — в Суперкубку.
  • 40-й матч за динамівців у всіх турнірах відіграв Костянтин Вівчаренко: 30-й — в чемпіонатах та 10 — у єврокубках.
  • «Динамо» на своєму полі не пропускає голів в УПЛ впродовж 289 хвилин.
  • 58-й «сухий» матч Георгія Бущана в складі «Динамо».
  • Перервалася безпрограшна серія «Зорі» в чемпіонаті, яка тривала 5 ігор: 2 перемоги та 3 нічиї.
  • Завершилася серія «Зорі» без пропусків голів в УПЛ, яка тривала 350 хвилин.
  • 137-й раз «Динамо» в чемпіонатах України перемагає з рахунком 2:0, в тому числі 78-й раз на своєму полі.

13.03.2024, 11:50
Чемпионат Украины Минай Черноморец 2 : 0 Закінчився
Днепр-1 Динамо 1 : 2 Закінчився
ЛНЗ Шахтер 0 : 3 Закінчився
Рух Верес 3 : 1 Закінчився
Заря Оболонь - : - 28 апреля 13:00
Колос Александрия - : - 28 апреля 15:30
Кривбасс Металлист 1925 - : - 28 апреля 18:00