Борнмут — Лутон Таун — 4:3. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-13 23:30 13 березня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Лутон Таун — 4:3. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

13 березня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Лутон Таун (Англія).

Борнмут - Лутон Таун - 4:3. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Лутон Таун - 4:3. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 17-й тур

Борнмут (Англія) — Лутон Таун (Англія) — 4:3 (0:3)
Голи: Соланке (50), Забарний (62), A. Semenyo (64), A. Semenyo (83) — T. Chong (9), C. Ogbene (31), Барклі (45+1)

Попередження: J. Кларк (30), C. Ogbene (66), Сміт (69)

Огляд матчу Борнмут — Лутон Таун:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні Vitality Stadium «Борнмут» здобув приголомшливу перемогу над «Лутоном». У перерві рахунок був 0:3 на користь «Лутона», але в другому таймі «Борнмут» відбився і здобув перемогу з рахунком 4:3. «Лутон» почав гру жваво: Т. Чонг забив на 9-й хвилині і вивів команду вперед. Вони продовжували домінувати в першому таймі, і голи К. Огбене та Р. Барклі збільшили їхню перевагу до 3 м’ячів. Однак «Борнмут» вийшов на поле у другому таймі та швидко переломив хід гри.

На 50-й хвилині Д. Соланке вивів команду вперед, а І. Забарний та А. Семеньо додали ще два голи, щоб зрівняти рахунок — 3:3. На останніх хвилинах гри А. Семеньо забив свій другий гол у матчі на 83-й хвилині, завершивши неймовірне повернення «Борнмута» і забезпечивши господарям усі три очки. Упродовж усього матчу обидві команди провели кілька замін: у складі «Борнмута» з’явилися Е. Унал, М. Таверньє та Т. Адамс, а в складі «Лутона» — Д. Хашіока, К. Вудроу та А. Таунсенд. У підсумку вийшов захопливий і драматичний матч, який напевно надовго запам’ятається вболівальникам обох команд. «Борнмут» проявив характер і рішучість, щоб відігратися з відставання в три м’ячі і здобути незабутню перемогу на очах у рідних уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Борнмут, Лутон Таун — Ноттінгем Форест.