Рейнджерс — Бенфіка — 0:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 21:40 14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рейнджерс (Глазго) і Бенфіка (Лісабон). ... Рейнджерс — Бенфіка — 0:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рейнджерс (Глазго) і Бенфіка (Лісабон).

Рейнджерс - Бенфика - 0:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРейнджерс - Бенфика - 0:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Рейнджерс (Глазго) — Бенфіка (Лісабон) — 0:1 (0:0)
Голи: Рафа Сілва (66)

Предупредження: Голдсон (55)

Огляд матчу Рейнджерс — Бенфіка:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА між «Рейнджерс» і «Бенфікою» на стадіоні «Іброкс» на вболівальників чекало захоплююче протистояння, яке завершилося перемогою гостей із рахунком 0:1. У першому таймі обидві команди боролися, але не змогли забити жодного м’яча, і рахунок у перерві залишився рівним — 0:0. Однак другий тайм приніс більше хвилювання і драматизму, оскільки «Бенфіці» вдалося вийти з глухого кута на 66-й хвилині завдяки голу Рафи Сілви. «Рейнджерс» щосили намагався зрівняти рахунок, зробивши кілька замін, намагаючись переломити ситуацію на свою користь. Однак оборона «Бенфіки» трималася стійко, не даючи господарям жодного шансу забити.

Під час матчу були показані жовті картки: К. Голдсон із «Рейнджерс» отримав одну на 55-й хвилині, а К. Тенгстедт із «Бенфіки» — в останні хвилини гри на 90-й хвилині. Обидві команди провели стратегічні заміни впродовж усього матчу, і «Бенфіка» випустила Маркоса Леонардо, Давида Нереса, А. Ді Марію та Рафу Сілву, щоб забезпечити собі перемогу. Водночас «Рейнджерс» у пошуках еквалайзера ввів у гру таких гравців, як С. Райт, Т. Лоуренс, К. Дессерс і М. Діоманде. У підсумку «Бенфіка» здобула перемогу над «Рейнджерс» із рахунком 0:1, продемонструвавши свою силу і стійкість у впертій боротьбі на полі. Обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість, що зробило матч цікавим і конкурентним для всіх присутніх.