ПАОК — Динамо — 5:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 21:43 14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися ПАОК (Салоніки) і Динамо (Загреб). ... ПАОК — Динамо — 5:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися ПАОК (Салоніки) і Динамо (Загреб).

ПАОК - Динамо - 5:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаПАОК - Динамо - 5:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

ПАОК (Салоніки) — Динамо (Загреб) — 5:1 (3:0)
Голи: A. Р. Баба (27), Петар Сучич (33), Brandon Thomas (42), Konstantinos Koulierakis (73), Живкович (88) — A. Ходжа (49)

Попередження: Мартін Батуріна (14), Konstantinos Koulierakis (60), Мішич (88)

Огляд матчу ПАОК — Динамо:

У захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА між ПАОКом і загребським «Динамо» на стадіоні «Тумбас» перемогу здобули господарі поля — ПАОК із рахунком 5:1. Перший тайм розпочався з ударного початку — ПАОК вийшов уперед на 27-й хвилині завдяки голу А. Р. Баби. Справи у загребського «Динамо» йшли все гірше і гірше: на 33-й хвилині вони пропустили гол у свої ворота, забезпечивши ПАОКу перевагу 2:0. Перед самою перервою Б. Томас збільшив перевагу ПАОКа до 3:0, забивши гол на 42-й хвилині.

У другому таймі загребське «Динамо» вийшло вперед і змогло відігратися, забивши гол А. Ходжі на 49-й хвилині. Однак ПАОК швидко відповів голом К. Кулієракіса на 73-й хвилині, зробивши рахунок 4:1. У матчі відбулося кілька замін в обох команд: у ПАОКа вийшли Тайсон, Г. Константіліас, М. Саматта, Вієйрінья та С. Шваб, а у загребців. Шваб, а у загребського «Динамо» — Д. Спікіч, С. Куленович, М. Перкович, Т. Огівара і Г. Відович. На 88-й хвилині гравець загребського «Динамо» Й. Мішич отримав жовту картку, і незабаром у ворота ПАОКа було призначено пенальті, який реалізував А. Живкович, зробивши рахунок 5:1 на користь господарів поля. Загалом, ПАОК упродовж усього матчу домінував, демонструючи свою майстерність в атаці, і здобув переконливу перемогу над загребським «Динамо» в матчі Ліги конференції Європи УЄФА.