Ліверпуль — Спарта — 6:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 23:48 14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Спарта (Прага). ... Ліверпуль — Спарта — 6:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Спарта (Прага).

Ливерпуль - Спарта - 6:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Спарта - 6:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Ліверпуль (Англія) — Спарта (Прага) — 6:1 (4:1)
Голи: Nunez Darwin (7), B. Кларк (8), Мохамед Салах (10), Гакпо (14), Собослаї (48), Гакпо (55) — Велько Бірманчевіч (42)

Предупредження: J. Quansah (65)

Огляд матчу Ліверпуль — Спарта:

«Ліверпуль» продемонстрував вражаючу гру на «Анфілді», розгромивши «Спарту Прагу» з рахунком 6:1 у матчі Ліги Європи УЄФА. Перший тайм закінчився з рахунком 4:1, і в другому таймі «Ліверпуль» продовжив домінувати і домігся перемоги. Ліверпульці почали забивати вже на 7-й хвилині, коли Д. Нуньєс вразив ворота суперника. Б. Кларк і М. Салах збільшили перевагу, забивши голи на 8-й і 10-й хвилинах відповідно. К. Гакпо продовжив гольову феєрію «Ліверпуля», забивши гол на 14-й хвилині. До перерви «Спарта Прага» зуміла відігратися: на 42-й хвилині гол забив В. Бірманчевич. У перерві «Ліверпуль» зробив три заміни, випустивши на поле Х. Гомеса, В. Ендо і Х. Елліотта. У «Спарти Прага» також відбулася заміна: М. Райнес вийшов замість Ф. Панака.

У другому таймі «Ліверпуль» не збавив обертів: Д. Собошлай забив на 48-й хвилині, а К. Гакпо додав ще один гол на 55-й хвилині. На 58-й хвилині «Спарта Прага» провела ще дві заміни, випустивши на поле Я. Кухту та К. Лаці. На 65-й хвилині жовті картки отримали гравці «Ліверпуля» Я. Куанса та Я. Клопп. На 66-й хвилині обидві команди зробили заміни: «Ліверпуль» замінив В. ван Дейка на Я. Куанса, а «Спарта Прага» поміняла В. Бірманчевича на І. Тучі. На 74-й хвилині «Ліверпуль» оформив перемогу останньою заміною, замінивши М. Мусіаловскі на Б. Кларка. Кларка. «Спарта Прага» також зробила заміну: М. Сольбаккен замінив П. Видру. Загалом, «Ліверпуль» здобув впевнену перемогу над «Спартою Прага» з рахунком 6:1 на «Анфілді». Ця перемога дозволила «Ліверпулю» посісти міцне місце в Лізі Європи УЄФА і додасть йому впевненості у своїх силах.