Лілль — Штурм — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 23:52 14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Штурм (Грац). ... Лілль — Штурм — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Штурм (Грац).

Лилль - Штурм - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛилль - Штурм - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Лілль (Франція) — Штурм (Грац) — 1:1 (1:1)
Голи: T. Santos (43) — M. Biereth (45+2)

Огляд матчу Лілль — Штурм:

У напруженому матчі Ліги Європи УЄФА «Лілль» зустрівся зі «Штурмом Грац» на «Декатлон Арені — Стад П’єр Моруа». Лілль відкрив рахунок на 43-й хвилині голом Т. Сантоса, забезпечивши собі перевагу перед перервою. Однак перед самою перервою «Штурм Грац» зрівняв рахунок завдяки голу М. Бірета, і на другий тайм команди пішли на рівних. Другий тайм ознаменувався шквалом замін по обидва боки: менеджери намагалися освіжити свої команди та знайти спосіб вийти з глухого кута.

У складі «Штурм Граца» з’явилися О. Кітеішвілі та А. Камара, а в «Лілля» в гру вступили Н. Бенталеб, Б. Андре, Х. Гаральдссон, А. Гомес і Є. Жегрова. Жегрова. Незважаючи на те що обидві команди прагнули до перемоги, жодна з них не змогла домогтися успіху, і матч завершився внічию 1:1. Загалом, це була напружена боротьба, і обидві команди продемонстрували рішучість і бойовий дух упродовж усього матчу. Вболівальники стали свідками захопливого видовища на арені «Декатлон», а гравці прагнутимуть розвинути цю гру у своїх майбутніх матчах.