Астон Вілла — Аякс — 4:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 23:54 14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) та Аякс ... Астон Вілла — Аякс — 4:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) та Аякс (Амстердам).

Астон Вилла - Аякс - 4:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Аякс - 4:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Астон Вілла (Англія) — Аякс (Амстердам) — 4:0 (1:0)
Голи: О. Воткінс (25), Л. Бейлі (60), J. Дюран (75), Діабі (81)

Попередження: M. Роджерс (11), S. Mannsverk (14), О. Воткінс (19), S. Mannsverk (66)

Огляд матчу Астон Вілла — Аякс:

У матчі Ліги конференції УЄФА проти «Аякса» на «Вілла Парк» «Астон Вілла» здобула впевнену перемогу з рахунком 4:0. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 завдяки голу О. Воткінса на 25-й хвилині.

Матч почався зі шквалу жовтих карток: М. Роджерс («Астон Вілла») отримав одну на 11-й хвилині, потім С. Маннсверк («Аякс») на 14-й хвилині та О. Воткінс («Астон Вілла») на 19-й хвилині. На 25-й хвилині Воткінс забив гол, вивівши «Астон Віллу» вперед. На 33-й хвилині «Астон Вілла» зробила заміну, випустивши замість О. Воткінса Х. Дюрана. «Аякс» також зробив заміну перед перервою: А. Каплан замінив К. Акпома на 40-й хвилині. У другому таймі відбулося більше подій: Л. Бейлі забив на 60-й хвилині, щоб збільшити перевагу «Астон Вілли». На 66-й хвилині гравець «Аякса» С. Маннсверк отримав червону картку, і «Аякс» залишився вдесятьох. На 75-й хвилині Х. Дюран додав ще один м’яч у ворота «Астон Вілли», а на 81-й хвилині М. Діабі добив м’яч у сітку. На 74-й хвилині «Астон Вілла» провела ще дві заміни: К. Ленгле вийшов замість Дієго Карлоса, а Т. Іроегбунам — замість Л. Бейлі. «Аякс» також зробив дві заміни: на 69-й хвилині замість А. Гааеї вийшов Я. Сутало, а на 79-й хвилині Д. Ренш замінив Б. Тахировича. Останній гол у матчі відбувся на 83-й хвилині: Дуглас Луїс забив за «Астон Віллу», вийшовши на заміну замість О. Келлімана. Перемога з рахунком 4:0 дозволила «Астон Віллі» здобути впевнену перемогу в Лізі Європи та вийти до наступного раунду.