«Заглембе» Хацкевича зазнав розгромної поразки від лідера польської першої ліги

2024-03-16 09:35 Польському «Заглембе» із Сосновеця, який тренує колишній наставник київського «Динамо» Олександр Хацкевич, ніяк не вдається перервати ... «Заглембе» Хацкевича зазнав розгромної поразки від лідера польської першої ліги

Польському «Заглембе» із Сосновеця, який тренує колишній наставник київського «Динамо» Олександр Хацкевич, ніяк не вдається перервати тривалу серію без перемог.

«Лехія» — «Заглембе» — 4:0

Учора в рамках 24-го туру польської першої ліги команда білоруського фахівця грала в гостях із лідером турніру, «Лехією» з Гданська та зазнала розгромної поразки з рахунком 0:4.

Чемпіонат Польщі, перша ліга. 24-й тур

«Лехія» — «Заглембе» — 4:0 (1:0)
Голи:
Нейгебауер (27 пен.), Мена (50), Ремі (59, автогол), З’явиньський (90+4)

Додамо, що під керівництвом Хацкевича «Заглембе» провів п’ять офіційних матчів, у яких тричі програв і двічі зіграв унічию. Наразі команда, як і раніше, йде на останньому, 18-му місці турнірної таблиці першої польської ліги і від рятівного, 15-го рядка її відділяє 9 очок.

16.03.2024, 09:35