Монца — Кальярі — 1:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 17:57 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Кальярі — 1:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Кальярі (Італія).

Монца - Кальяри - 1:0. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Кальяри - 1:0. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Монца (Італія) — Кальярі (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: Д. Мальдіні (42)

Предупредження: Армандо Іззо (30), A. Deiola (59), Воррен Бондо (65)

Огляд матчу Монца — Кальярі:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Монца» зіграла з «Кальярі» на стадіоні U-Power. У першому таймі «Монца» повела в рахунку завдяки голу Д. Мальдіні на 42-й хвилині, забезпечивши собі перевагу 1:0. У другому таймі обидві команди провели стратегічні заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. У «Кальярі» на 46-й хвилині вийшли А. Макумбу і Дж. Джанкто, а у «Монци» — А. Зербін і Р. Гальярдіні на 63-й хвилині. Гра мала фізичний характер, і жовті картки отримали гравці обох команд.

Гравці «Монци» А. Іццо і В. Бондо отримали жовті картки на 30-й і 65-й хвилинах відповідно, а гравець «Кальярі» А. Дейола був вилучений на 59-й хвилині. Ближче до кінця гри обидві команди продовжували робити заміни в пошуках перелому. Монца випустила на поле А. Колпані, С. Бірінделлі та М. Джурича на 75-й і 82-й хвилинах, а Кальярі ввів у гру Т. Ауджелло, Е. Шомуродова та А. Дейолу на 84-й і 88-й хвилинах. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд так і не змогла забити, і матч закінчився з підсумковим рахунком 1:0 на користь Монци. Ця перемога стала вирішальною для «Монци», яка продовжує боротьбу за впевнений фініш у турнірній таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Монца, Кальярі — Верона.