Гайденгайм — Боруссія М — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 18:27 16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Гайденхайм (Німеччина) і ... Гайденгайм — Боруссія М — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Гайденхайм (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Хайденхайм - Боруссия М - 1:1. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаХайденхайм - Боруссия М - 1:1. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Гайденгайм (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 1:1 (0:1)
Голи: E. Dinkci (66) — R. Hack (9)

Попередження: Джуліан Вейгл (18), Крамер (22), O. Траоре (36), М. Вобер (64)

Огляд матчу Гайденгайм — Боруссія М:

У захопливому матчі Бундесліги між ФК «Гайденгайм» і «Боруссією» з Монхенгладбаха на стадіоні «Войт-Арена» відбулася битва двох команд. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Боруссії» з Монхенгладбаха, але в другому таймі «Гайденгайм» відбився і домігся нічиєї 1:1. Перший гол у матчі був забитий на 9-й хвилині Р. Хаком із «Боруссії» з Монхенгладбаха. Незважаючи на кілька спроб обох команд, до перерви рахунок не змінився.

У другому таймі «Гайденгайм» почав діяти агресивніше, і їхні зусилля окупилися на 66-й хвилині, коли Е. Дінкчі забив рівний рахунок. Матч тривав, обидві команди прагнули до переможного голу, але надійна оборона обох команд зберегла рівний рахунок до фінального свистка. Матч не обійшовся без карток і замін. Обидві команди отримали по кілька жовтих карток за гру, а гравців з обох сторін попередили за свої дії на полі. У підсумку жодна з команд не змогла домогтися перемоги, і матч закінчився внічию 1:1. І «Гайденхайм», і «Боруссія» з Монхенгладбаха візьмуть по очку в цьому напруженому поєдинку, продовжуючи свою кампанію в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Гайденхайм, Боруссія М — Фрайбург.