Майнц — Бохум — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 18:31 16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Бохум — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Бохум (Німеччина).

Майнц - Бохум - 2:0. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Бохум - 2:0. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Майнц (Німеччина) — Бохум (Німеччина) — 2:0 (1:0)
Голи: Джонатан Буркардт (45+3), Джонатан Буркардт (71)

Попередження: Кор (1), Аджорк (8), Бернардо (33), P. Osterhage (47), Зепп ван ден Берг (85), К. Шлоттербек (87), Амірі (88)

Огляд матчу Майнц — Бохум:

У матчі Бундесліги між командами FSV Mainz 05 і Vfl Bochum на стадіоні MEWA ARENA господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:0. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Майнца 05». У першому таймі було багато подій: жовті картки були показані гравцям обох команд. Д. Кор і Л. Айорк, а також Бернардо і П. Остерхаге з «Бохума» отримали попередження в перші 45 хвилин. Глухий кут було перервано перед самою перервою, коли Й. Буркардт реалізував пенальті та вивів FSV Mainz 05 уперед.

У другому таймі «Майнц» ще більше зміцнив свою перевагу, а Буркардт додав другий гол на 71-й хвилині. Обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід гри. Майнц випустив на поле С. Відмера, А. Ханче-Ольсена, К. Онісіво, Дж. Нганкама і Лі Чже-Суна, а Бохум ввів у гру М. Брошинські, Е. Масовича, Л. Дашнера і М. Віттека. Гра закінчилася шквалом жовтих карток, показаних гравцям з обох сторін, що підкреслює фізичну складову матчу. Загалом FSV Mainz 05 здобув заслужену перемогу над Vfl Bochum з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Майнц, Бохум — Дармштадт.