Хоффенхайм — Штутгарт — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 21:26 16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Хоффенхайм — Штутгарт — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Хоффенхайм - Штутгарт - 0:3. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаХоффенхайм - Штутгарт - 0:3. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 0:3 (0:2)
Голи: Енцо Міллот (16), С. Гірасі (45+1), Джеймі Левелінг (68)

Предупредження: Кадержабек (45+3)

Огляд матчу Хоффенхайм — Штутгарт:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги між командами «1899 Гоффенгайм» і «ВфБ Штутгарт» на арені PreZero на вболівальників чекало захоплююче видовище. У першому таймі «ВфБ Штутгарт» захопив лідерство, забивши два голи, тоді як «1899 Гоффенгайм» намагався знайти свою точку опори. Перший гол у матчі трапився на 16-й хвилині, коли Е. Міллот із «ВфБ Штутгарт» вразив ворота суперника, на радість уболівальників гостьової команди. Ближче до перерви С. Гірассі збільшив перевагу «Штутгарта», забивши гол на 45-й хвилині. Однак перший тайм не обійшовся без драми: перед самою перервою жовту картку отримав П. Кадерабек із «Гоффенгайма 1899».

Намагаючись переломити хід гри, «Гоффенгайм 1899» зробив заміну в перерві, випустивши К. Акпогуму замість С. Нсоки. Однак у другому таймі «Штутгарт» продовжив домінувати. На 68-й хвилині Й. Левелінг забив третій м’яч у ворота «Штутгарта», забезпечивши перемогу. У другому таймі обидві команди провели кілька замін: «Штутгарт» випустив на поле таких новачків, як Д. Ундав і Чон У Йон, а «Гоффенгайм 1899» спробував привнести нову енергію в гру за допомогою таких гравців, як В. Вегхорст і А. Крамарич. Незважаючи на всі зусилля, «1899 Хоффенхайм» так і не зміг пробити оборону «Штутгарта». У підсумку матч закінчився з рахунком 0:3 на користь «Штутгарта», на розчарування вболівальників господарів. Завдяки перемозі «Штутгарт» піднявся вгору в турнірній таблиці Бундесліги, а «1899 Гоффенгайм» у наступному матчі повинен буде перегрупуватися й відігратися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Гоффенгайм, Штутгарт — Гайденгайм.