Хетафе — Жирона — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 21:38 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Жирона — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Хетафе - Жирона - 1:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Жирона - 1:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Хетафе (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Y. Сантьяго (33)

Попередження: Savio (9), Омар Альдерете (11), Алекс Гарсія (15), Порту (39), Луїс Мілла (52), Стуані (86), Родрігес (90), Хосе Анхель Кармона (90+4)

Огляд матчу Гетафе — Жирона:

У напруженому матчі Ла Ліги між командами «Гетафе» і «Жирона» на стадіоні «Колізей» перемогу з рахунком 1:0 здобув «Гетафе». У першому таймі «Гетафе» вийшов уперед завдяки голу Й. Сантьяго на 33-й хвилині, і до перерви команда вела з рахунком 1:0. Матч проходив у силовій боротьбі, під час якої обом командам було показано кілька жовтих карток. Гравці «Жирони» Савіо, А. Гарсія і Порту, а також гравці «Гетафе» О. Альдерете, Л. Мілья і О. Родрігес отримали жовті картки під час матчу.

Інтенсивність гри підкреслювали численні заміни, які робили обидві команди, намагаючись змінити хід матчу. У другому таймі «Жирона» спробувала зрівняти рахунок, зробивши заміни, щоб привнести свіжі сили до складу. Однак оборона «Гетафе» трималася стійко, не даючи «Жироні» можливості забити гол. Незважаючи на пізні спроби «Жирони» зрівняти рахунок, «Гетафе» вдалося втримати перевагу 1:0 до фінального свистка. Матч закінчився тим, що «Гетафе» набрав усі три очки і продовжив упевнено лідирувати в турнірній таблиці Ла Ліги. Жирона", своєю чергою, прагнутиме відігратися за цю поразку в найближчих матчах. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди продемонстрували свій дух суперництва та рішучість на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хетафе — Севілья, Жирона — Бетіс.