Атлетик — Алавес — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 00:05 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Алавес — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Алавес (Іспанія).

Атлетик - Алавес - 2:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Алавес - 2:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Атлетик (Більбао) — Алавес (Іспанія) — 2:0 (2:0)
Голи: Гірка Гурузета (32), Гірка Гурузета (37)

Попередження: Nico Williams (54)

Огляд матчу Атлетік — Алавес:

«Атлетік» здобув перемогу в захопливому матчі Ла Ліги проти «Алавеса» на стадіоні «Сан-Мамес Баррія» з рахунком 2:0 у перерві та 2:0 в основний час. Матч розпочався із захопливого моменту на 31-й хвилині, коли у ворота «Алавеса» призначили пенальті, але, на жаль для них, Л. Ріоха змарнував можливість вивести свою команду вперед. «Атлетіко» швидко скористався цим промахом, і Г. Гурузета забив гол на 32-й хвилині, вивівши свою команду вперед. Гурузета ще не закінчив, і на 37-й хвилині він знову знайшов ворота суперника, подвоївши перевагу «Атлетіко». Перший тайм закінчився з розривом у два м’ячі, попри всі зусилля «Алавеса».

У другому таймі виникли напружені моменти: на 54-й хвилині жовту картку отримав Н. Вільямс з «Атлетіко». Обидві команди провели кілька замін, намагаючись змінити хід гри, і на 58-й хвилині у складі «Алавеса» з’явилися Дж. Гуріді та К. Гарсія. По ходу матчу «Алавес» продовжував боротися, але пробити оборону «Атлетіко» не вдавалося. Попри всі зусилля, «Алавес» отримав дві жовті картки: К. Бенавідез на 80-й хвилині, А. Абкар на 86-й хвилині та А. Бланко на 90-й хвилині. У підсумку «Атлетік» утримав перевагу у два м’ячі та здобув перемогу. Матч став демонстрацією майстерності та рішучості обох команд, але саме «Атлетик» вийшов заслуженим переможцем перед своїми вболівальниками на стадіоні «Сан-Мамес Баррія».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Атлетик, Алавес — Реал С-дад.