Вест Гем — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 18:05 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Астон Вілла (Англія).

Вест Хэм - Астон Вилла - 1:1. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Астон Вилла - 1:1. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Вест Гем (Лондон) — Астон Вілла (Англія) — 1:1 (1:0)
Голи: Михайло Антоніо (29) — Дзаньоло (79)

Предупредження: Тілеманс (70), Е. Альварес (83), Дзаньоло (83), М. Кудус (86), Дуглас Луїс (86), Константінос Мавропанос (87)

Огляд матчу Вест Гем — Астон Вілла:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні в Лондоні «Вест Гем Юнайтед» і «Астон Вілла» зіграли внічию 1:1. Матч розпочався з першого голу М. Антоніо на 29-й хвилині, і господарі поля повели в рахунку до перерви. Однак «Астон Вілла» вийшла вперед у другому таймі, зробивши дві заміни на самому початку: К. Ленгле і Ж. Дюран вийшли замість М. Кеша і М. Діабі. Їхні зусилля окупилися на 79-й хвилині, коли Н. Заніоло зрівняв рахунок.

Обидві команди прагнули перемоги в заключні хвилини матчу, і було кілька напружених моментів, включно зі скасованим голом «Вест Гема» через гандбол на 49-й хвилині та ще одним на 90-й хвилині, забитим Дж. Боуеном. Жовті картки отримали кілька гравців обох команд, що свідчить про напруженість матчу. У підсумку жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, і матч завершився внічию 1:1. І «Вест Гему», і «Астон Віллі» доведеться задовольнятися одним очком у цій напруженій боротьбі в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Вест Гем, Астон Вілла — Вулверхемптон.