Рома — Сассуоло — 1:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 20:56 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Сассуоло — 1:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Сассуоло (Італія).

Рома - Сассуоло - 1:0. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Сассуоло - 1:0. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Рома (Рим) — Сассуоло (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Пеллегріні (50)

Предупредження: Пеллегріні (59), Азмун (89), Мартін Ерліч (90)

Огляд матчу Рома — Сассуоло:

У напруженому матчі Серії А на «Стадіо Олімпіко» «Рома» здобула впевнену перемогу над «Сассуоло» з рахунком 1:0. У першому таймі обом командам ніяк не вдавалося вийти з глухого кута, і до перерви рахунок залишився 0:0. Однак у другому таймі саме «Ромі» вдалося перехопити ініціативу. Вирішальний момент настав на 50-й хвилині, коли Лоренцо Пеллегріні забив єдиний гол у матчі та вивів свою команду вперед. AS Roma провела кілька замін протягом усього матчу, щоб зберегти свою перевагу і довести гру до кінця. Леонардо Спінаццола, Хуссем Ауар і Рік Карсдорп вийшли на поле, щоб надати команді сил і енергії.

Сассуоло також зробив кілька замін, намагаючись відігратися: Педро Обіанг, Грегуар Дефрель, Урош Расіч і Андреа Пінамонті вийшли на поле. Однак їм так і не вдалося прорвати оборону «Роми», і на останніх хвилинах матчу обидві команди отримали по жовтій картці. Сардар Азмун із «Роми» та Мараш Кумбулла із «Сассуоло» отримали попередження від судді в напруженій кінцівці матчу. У підсумку «Рома» втримала свою невеличку перевагу і виборола всі три очки у запеклій боротьбі з «Сассуоло». Перемога зберігає шанси на потрапляння до четвірки найкращих у турнірній таблиці Серії А, тоді як «Сассуоло» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Рома, Сассуоло — Удінезе.