Атлетіко — Барселона — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 23:57 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Барселона — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Барселона (Іспанія).

Атлетико - Барселона - 0:3. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Барселона - 0:3. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Барселона (Іспанія) — 0:3 (0:1)
Голи: Жоао Фелікс (38), Левандовскі (47)

Попередження: Дж. Кунде (33), Хаві (41), Р. де Поль (46), Савіч (61), П. Барріос (89)

Огляд матчу Атлетіко — Барселона:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги мадридський «Атлетіко» зустрівся з «Барселоною» на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано». Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, в результаті якої «Барселона» вирвалася вперед завдяки голу Жоао Фелікса на 38-й хвилині, а рахунок у перерві становив 0:1 на користь гостей. У другому таймі відбулася низка подій, починаючи з того, що Хаві з «Барселони» отримав червону картку на 42-й хвилині, залишивши на полі 10 гравців. У перерві «Атлетіко Мадрид» зробив кілька стратегічних замін, випустивши С. Ліно та А. Морату в спробі переломити хід гри.

Однак «Барселона» продовжувала домінувати в другому таймі: Роберт Левандовскі забив на 47-й хвилині, а Ф. Лопес додав ще один гол на 65-й хвилині. Атлетіко Мадрид ледве тримався на ногах, і по ходу гри жовті картки отримали Р. де Поль і С. Савіч. На останніх хвилинах розчарування Атлетіко Мадрид закипіло: П. Барріос отримав жовту картку, а Н. Моліна — червону на 90-й хвилині. Барселона скористалася нещастям суперника і здобула перемогу з підсумковим рахунком 0:3. Гра продемонструвала силу і стійкість «Барселони» навіть із вибулим гравцем, адже вони переграли «Атлетіко Мадрид» як у захисті, так і в нападі. Незважаючи на всі зусилля «Атлетіко Мадрид», вони не змогли подолати рішучу гру «Барселони», внаслідок чого гості здобули заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Атлетіко, Барселона — Лас-Пальмас.