«Це неможливо описати словами», — захисник збірної Боснії і Герцеговини про поразку від України

2024-03-23 09:10 Захисник збірної Боснії і Герцеговини Юсуф Газібегович поділився емоціями після поразки від збірної України (1:2) у ... «Це неможливо описати словами», — захисник збірної Боснії і Герцеговини про поразку від України

Захисник збірної Боснії і Герцеговини Юсуф Газібегович поділився емоціями після поразки від збірної України (1:2) у матчі півфіналу плей-оф відбіркового циклу Євро-2024, а також звернувся до боснійських уболівальників.

Юсуф Газібегович

«90 хвилин боротьби і зусиль у найважливішому матчі в моїй кар’єрі. Усе, що ми будували, про що ми мріяли і на що ми чекали, — усе це зруйнувалося всього за три хвилини (боснійці вели в рахунку до 85-ї хвилини матчу, а потім пропустили два голи протягом трьох хвилин, — прим. ред.).

Це почуття, яке неможливо описати словами. Ми віддали останній атом сил, дихали як одне ціле, залишили на полі всю душу і показали, як треба грати заради позитивного майбутнього нашої збірної.

Спасибі нашим уболівальникам за неймовірну підтримку, нам усім важко, але ми повинні разом іти далі», — написав Газібегович на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.