«Динамо U-19» поступилося у півфіналі Кубка Мунтяна столичній «Легії»

2024-03-24 15:06 У неділю, 24 березня, юнацька команда «Динамо» провела півфінальний матч у рамках Кубка Мунтяна проти столичного ... «Динамо U-19» поступилося у півфіналі Кубка Мунтяна столичній «Легії»

У неділю, 24 березня, юнацька команда «Динамо» провела півфінальний матч у рамках Кубка Мунтяна проти столичного аматорського колективу — «Легії».

Кубок Мунтяна, 1/2 фіналу

«Динамо U-19» — «Легія» — 1:2

Голи: Білий (58) — Овчинников (40), Бондарчук (78).

«Динамо U-19»: Суркіс, Дикий, Сизонюк, Захарченко, Котуха, Озимай, Янчишин, Білий, Кремчанін, Калин, Лобко. На заміну виходили: Гудименко, Балаба, Пашко, Осипенко, Редушко, Саленко, Губенко, Коробов.

Поєдинок проти дорослих суперників, більшість із яких має за плечима досвід виступів на професіональному рівні, склався для «біло-синіх» важко. Володіючи перевагою, ігровою та територіальною, протягом першого тайму, динамівці дозволили супернику відкрити рахунок наприкінці першого тайму.

Після перерви тиск на ворота опонентів не зменшувався, що призвело до голу у відповідь — його записав на свій рахунок Давид Білий. Але вирвати перемогу «біло-синім» не вдалося, натомість футболісти «Легії» забили другий м’яч, який дозволив їм вийти до фіналу Кубка Мунтяна.