Товариський матч. Японія (U-23) — Олімпійська збірна України — 2:0

2024-03-25 14:38 У межах підготовки до Ігор-2024 олімпійська збірна України провела товариський матч проти команди Японії. Фото: Getty ... Товариський матч. Японія (U-23) — Олімпійська збірна України — 2:0

У межах підготовки до Ігор-2024 олімпійська збірна України провела товариський матч проти команди Японії.

Товариський матч

Японія (U-23) — Україна (U-23) — 2:0 (0:0)

Голи: Сато (48), Танака (76).

Японія (U-23): Кокубо, Охата (Учіно, 85), Баба, Секіне, Сузукі, Ямада (Хіракава, 46), Сато (Комі, 78), Д. Фудзіта (к), Мацукі (Уенака, 78), Сомено (Хосоя, 46), Аракі (Танака, 67).

Україна (U-23): Фесюн (Єрмаков, 60), Боль (Фарина, 46), Дідик (Дячук, 60), Мартинюк, Сич (к) (Маценко, 71), Назаренко (Федор, 71), Сігеєв, Шостак (Кулієв, 46), Шулянський (Кащук, 60), Желізко, Кухаревич (Кулаковський, 71).

Після чотириденного збору в угорському Сегеді команда Руслана Ротаня здійснила подорож на острів Кюсю, до міста Кітакюсю, що в префектурі Фукуока. Там за підтримки Асоціації футболу Японії синьо-жовті проводили поєдинок із місцевою збірною U-23. Це був перший в історії матч олімпійської збірної України.

Перший тайм проходив за переваги господарів. Фесюну довелося регулярно вступати в гру, низка ударів японців прийшла повз ворота, а на 33-й хвилині Мацукі з підбору влучив у поперечину. Українці відповідали своїми нечастими випадами, також незадовго до перерви Сич перевірив пильність Кокубо.

На старті другої половини гри Фесюн парирував небезпечний удар Аракі. Проте незабаром Сато зіграв на добиванні після кутового й відкрив рахунок у матчі. Надалі господарі продовжували контролювати хід гри, а Руслан Ротань спробував змінити становище замінами.

Проте на 76-й хвилині господарі забили вдруге — Танака скористався помилкою українців біля власних воріт і поцілив у дальній кут. Відіграти бодай один м’яч нашим футболістам не вдалося, тож маємо поразку з рахунком 0:2.

Нагадаємо, 20 березня Україна дізналася суперників на футбольному турнірі Олімпіади-2024. Перебуваючи в четвертому кошику, вона отримала в опоненти по групі В Аргентину, Марокко та третю команду Азії. Свої матчі квартету синьо-жовті проведуть 24-го, 27-го й 30 липня.

25.03.2024, 14:38