«Збірна України дуже добре керує флангами. З цим складно впоратися», — капітан збірної Ісландії

2024-03-27 10:13 Капітан збірної Ісландії Йоганн Берг Гудмундссон прокоментував поразку своєї національної команди від збірної України (1:2) у ... «Збірна України дуже добре керує флангами. З цим складно впоратися», — капітан збірної Ісландії

Капітан збірної Ісландії Йоганн Берг Гудмундссон прокоментував поразку своєї національної команди від збірної України (1:2) у фіналі плей-офф раунду відбіркового циклу Євро-2024, який відбувся вчора у Вроцлаві.

Йоханн Берг Гудмундссон (праворуч) проти Руслана Малиновського

«Важко змиритися з цією поразкою. Ми добре грали в першому таймі, відкрили рахунок, але потім, гадаю, занадто глибоко „сіли“ в оборону — це дало змогу збірній України взяти м’яч під повний свій контроль.

У перерві ми говорили про те, що нам треба краще тримати м’яч. Частково нам це вдалося, але ми не створили жодних моментів, а збірна України проявила свої сильні сторони. Ця команда дуже добре керує флангами, витягує на себе півзахисників суперника. З цим складно впоратися.

Нам не завжди вдавалося ефективно пресингувати, але коли це відбувалося, збірна України опинялася в розгубленості. Дуже шкода, що ми не змогли зробити так, щоб таке відбувалося частіше», — сказав Гудмундссон під час флеш-інтерв’ю після матчу.

Переклад і стилістична адаптація — Dynamo.kiev.ua, при використанні матеріалу гіперпосилання обов’язкове!

27.03.2024, 10:13