Хетафе — Севілья — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 17:03 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Севілья — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Хетафе - Севилья - 0:1. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Севилья - 0:1. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Хетафе (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 0:1 (0:1)
Голи: Рамос (5)

Попередження: Кіке Салас (21), Сумаре (36), Родрігес (43), Гудель (74), J. Бордалас Хіменес (82), Акунья (88), Ріко (90), Мата (90+4)

Огляд матчу Гетафе — Севілья:

У напруженому матчі між «Гетафе» і «Севільєю» на «Естадіо Колізеум» «Севілья» здобула перемогу з рахунком 1:0. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Севільї», а єдиний гол у матчі був забитий на 5-й хвилині С. Рамосом. Рамосом. У першому таймі було видано кілька жовтих карток: К. Салас і Б. Сумаре з «Севільї», а також О. Родрігес із «Гетафе» отримали попередження. Також було скасовано гол «Севільї» на 45-й хвилині через визнання офсайду у С. Рамоса. У другому таймі обидві команди провели тактичні заміни, щоб переломити хід матчу на свою користь.

У «Гетафе» вийшли І. Моріба, Г. Альварес, К. Альона, Х. Іглесіас і Ю. Сантьяго, а в «Севільї» — Л. Баде, О. Торрес, Л. Окампос, І. Ромеро і М. Акуна. Матч продовжував проходити в запеклій боротьбі, гравці обох команд отримували дедалі більше жовтих карток. Зрештою «Севільї» вдалося втримати перевагу і здобути перемогу над «Гетафе» з рахунком 1:0. Попри всі зусилля, «Гетафе» не зміг зрівняти рахунок, і «Севілья» вийшла переможцем. Інтенсивність і фізичне напруження матчу проявилися в кількості жовтих карток, показаних протягом усієї гри. У результаті «Севілья» буде задоволена тим, що виборола всі три очки в матчі Ла Ліги, а «Гетафе» залишиться роздумувати над тим, що могло б бути, і шукати шляхи до перемоги в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Гетафе, Лас-Пальмас — Севілья.