Вердер — Вольфсбург — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 18:26 30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Вольфсбург — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Вольфсбург (Німеччина).

Вердер - Вольфсбург - 0:2. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Вольфсбург - 0:2. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Вердер (Бремен) — Вольфсбург (Німеччина) — 0:2 (0:1)
Голи: М. Лакруа (45+4), ЛМайєр (84)

Попередження: F. Agu (14), Марвін Дакш (45+4), Рідл Баку (51), Себастьян Борнау (70), S. Alvero (72), C. Зезігер (80)

Огляд матчу Вердер — Вольфсбург:

У матчі Бундесліги на стадіоні Wohninvest WESERSTADION бременський «Вердер» зустрівся з «Вольфсбургом» у захопливому поєдинку. У перерві матчу рахунок був 0:1 на користь «Вольфсбурга», і «Вердер Бремен» розраховував переломити ситуацію в другому таймі. Матч прийняв драматичний оборот на 14-й хвилині, коли гравець «Вердера Бремен» Ф. Агу отримав жовту картку, задавши тон фізичній боротьбі. На 43-й хвилині А. Юнг отримав червону картку, залишивши команду в меншості, і «Вольфсбург», скориставшись ситуацією, зумів забити перед самою перервою, коли М. Лакруа переправив м’яч у сітку. Цей гол забезпечив «Вольфсбургу» комфортну перевагу перед другим таймом.

У другому таймі команди провели більше замін, намагаючись змінити результат матчу. Незважаючи на всі зусилля, «Вердер Бремен» так і не зміг пробити оборону «Вольфсбурга». На 84-й хвилині «Вольфсбург» збільшив свою перевагу, забивши ще один гол, цього разу Л. Маджер. Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Вольфсбурга», забезпечивши їм три очки в Бундеслізі. Матч не обійшовся без карток: кілька гравців обох команд отримали жовті картки. Загалом це був напружений матч між бременським «Вердером» і «Вольфсбургом», але в підсумку перемога дісталася «Вольфсбургу». Ця перемога має надати їм впевненості у своїх силах, а «Вердер Бремен» прагнутиме відігратися після поразки в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Вердер, Вольфсбург — Боруссія М.