РБ Лейпциг — Майнц — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 18:27 30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Майнц — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

РБ Лейпциг - Майнц - 0:0. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Майнц - 0:0. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

РБЛейпциг (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Предупредження: А. Качі (20), Філіп Мвен (27), Амірі (34), К. Лукеба (68), Леандро Баррейро (70)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Майнц:

«РБ Лейпциг» і «Майнц 05» зіграли в матчі Бундесліги на «Ред Булл Арені». Обидві команди не змогли забити у ворота суперника, в результаті чого була зафіксована безгольова нічия. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. У першому таймі «Майнц 05» отримав три жовті картки: А. Качі, П. Мвене і Н. Амірі отримали попередження від судді. У другому таймі відбулося більше замін, оскільки обидві команди намагалися освіжити свої атакувальні можливості. FSV Mainz 05 зробив три заміни на 56-й хвилині, випустивши К. Онісіво, Л. Ажорка і С. Відмера. У складі «РБ Лейпциг» також відбулися зміни: на 68-й хвилині К. Баумгартнер і Л. Опенда замінили Ю. Поульсена і Б. Сеско. Сеско.

По ходу гри обидві команди продовжували активно боротися, а Л. Баррейро та А. Ханче-Ольсен із «ФСВ Майнц 05» отримали жовті картки на 70-й та 79-й хвилинах відповідно. На 81-й хвилині А. Ханче-Ольсен був замінений на Е. Фернандеша, а на 82-й хвилині «РБ Лейпциг» також здійснив заміну: К. Кампль і Б. Генріхс вийшли замість Н. Сейвальда і М. Сімакана. X. Сімонс також отримав жовту картку на 86-й хвилині. В останні хвилини гри «РБ Лейпциг» зробив останню заміну: Й. Поульсен замінив Е. Елмаса на 87-й хвилині. Незважаючи на те, що обидві команди прагнули до перемоги в кінцівці матчу, він завершився в глухому куті з підсумковим рахунком 0:0. Обидві команди прагнутимуть відігратися в наступних матчах, продовжуючи свою кампанію в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — РБ Лейпциг, Майнц — Дармштадт.