Шеффілд Юнайтед — Фулгем — 3:3. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 19:04 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Фулгем — 3:3. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Фулхем (Англія).

Шеффилд Юнайтед - Фулхэм - 3:3. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Фулхэм - 3:3. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Фулхем (Англія) — 3:3 (0:0)
Голи: B. Бреретон Діас (58), O. McBurnie (68), B. Бреретон Діас (69) — Жоао Палінья (62), Боббі Рід (85), Родріго Муніс (90+3)

Предупредження: Голгейт (61), O. Норвуд (90+9), Г. Хамер (90+10), Келвін Бессі (90+10)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Фулгем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Бремолл Лейн» «Шеффілд Юнайтед» і «Фулгем» зіграли внічию 3:3 у грі, сповненій голів, драматизму і пізніх жовтих карток. Перший тайм закінчився безгольовим, і обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. Однак у другому таймі почався шквал голів: на 58-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» вийшов уперед завдяки голу Б. Бреретона Діаса. Фулгем швидко відповів голом Дж. Палхіньї на 62-й хвилині, зрівнявши рахунок. Шеффілд Юнайтед повернув собі лідерство, коли О. Макберні вразив ворота суперника на 68-й хвилині, а потім ще один гол Бреретона Діаса на 69-й хвилині.

Здавалося, що господарі поля контролюють ситуацію, але «Фулгем» відбився, забивши гол Б. Де Кордова-Ріда на 85-й хвилині. Коли матч перейшов в основний час, «Фулхем» завершив атаку у відповідь: Родріго Муніс забив гол на 90-й хвилині, зрівнявши рахунок. Пізніше драма продовжилася: гравцям обох команд було показано жовті картки, зокрема О. Норвуду і Г. Гамеру з «Шеффілд Юнайтед» і К. Бассі з «Фулхема». Матч закінчився з рахунком 3:3, обидві команди поділили очки в захоплюючому поєдинку, який змусив уболівальників бути на краю своїх місць до фінального свистка. У результаті «Шеффілд Юнайтед» і «Фулхем» заробили по цінному очку в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, продовжуючи свої кампанії у вищому дивізіоні англійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Шеффілд Юнайтед, Ноттінгем Форест — Фулхем.