Брентфорд — Ман.Юнайтед — 1:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 00:05 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Ман.Юнайтед — 1:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Брентфорд - Ман.Юнайтед - 1:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Ман.Юнайтед - 1:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Брентфорд (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: K. Ajer (90+9) — Маунт (90+6)

Попередження: A. Wan-Bissaka (39), Йоан Вісса (45), Йоргенсен (83)

Огляд матчу Брентфорд — Ман.Юнайтед:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Брентфордом» і «Манчестер Юнайтед» на стадіоні Gtech Community на вболівальників чекав напружений і напружений поєдинок, який завершився внічию 1:1. У першому таймі обидві команди билися на полі, але жодна з них не змогла вийти з глухого кута. А. Ван-Біссака з «Манчестер Юнайтед» і Й. Вісса з «Брентфорда» отримали жовті картки під час напруженого першого тайму, коли обидві команди мали рівну кількість моментів, але не змогли їх реалізувати. На початку другого тайму «Манчестер Юнайтед» зробив заміну, випустивши Р. Варана замість Х. Магуайя. Варана замість Х. Магуайра у спробі взяти гору над суперником.

На 80-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив подвійну заміну, випустивши К. Майну і М. Решфорда замість Каземіро і М. Маунта відповідно. Свіжі ноги далися взнаки, і на 90-й хвилині М. Маунт вразив ворота «Манчестер Юнайтед». Однак «Брентфорд» не відступив і вперто бився до фінального свистка. У компенсований час К. Айєр забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок на користь «Брентфорда», на радість домашніх уболівальників. Матч закінчився внічию 1:1, і обидві команди пішли з очками, здобутими з великими труднощами. Загалом це був захопливий матч, який продемонстрував талант і стійкість як «Брентфорда», так і «Манчестер Юнайтед». Нічия зберігає обидві команди в боротьбі за перше місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги і створює передумови для нових захоплюючих матчів у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Брайтон, Челсі — Ман.Юнайтед.