22-й тур чемпіонату України. «Ворскла» — «Динамо» — 1:5. Ярмоленко повертається і забиває! Огляд матчу, статистика

2024-03-31 19:34 У неділю, 31 березня, продовжилася програма 22-го туру чемпіонату України. Свій матч провело і київське «Динамо». ... 22-й тур чемпіонату України. «Ворскла» — «Динамо» — 1:5. Ярмоленко повертається і забиває! Огляд матчу, статистика

У неділю, 31 березня, продовжилася програма 22-го туру чемпіонату України. Свій матч провело і київське «Динамо». Команда Олександра Шовковського на виїзді зустрічалася з «Ворсклою».

Чемпіонат України. 22-й тур

«ВОРСКЛА» (Полтава) — «ДИНАМО» (Київ) − 1:5 (0:2)
Голи:
Ковталюк (83) - Ванат (30), Бражко (45+2), Шапаренко (47, з пенальті, 77), Ярмоленко (78).

Попередження: Челядін (66) — Тимчик (39), Сирота (75).

«Ворскла»: «Ворскла»: Ісенко, Крупський, Феліпе (Ковталюк, 70), Павлюк, Бацула, Корнієнко, Нестеренко (Глущенко, 68), Толі (Челядін, 48), Сіссоко, Кане, Степанюк.

«Динамо»: Бущан, Тимчик (Караваєв, 80), Попов, Сирота, Дубінчак, Бражко (Біловар, 85), Андрієвський, Волошин (Діалло, 80), Шапаренко, Кабаєв (Ярмоленко, 66), Ванат (Пономаренко, 80).

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Кияни здорово розпочали звітний поєдинок, відразу заволодівши перевагою. І хоча перший небезпечний момент біля воріт господарів динамівці створили тільки до середини першого тайму, гра виглядала досить жваво і цікаво. Як завжди активними в атаці були Ванат і Волошин. Саме Назарій створив гольовий момент на 23-й хвилині: змістившись із правого флангу ближче в центр, півзахисник «біло-синіх» пробив у дальню дев’ятку, але «Ворсклу» врятував Ісенко.

Цікаво, що полтавці буквально одразу ж відповіли своїми гольовим моментом: після подачі з кутового, Феліпе опинився сам біля воріт Бущана, але з кількох метрів пробив вище воріт.

І все ж саме команді Олександра Шовковського вдалося відкрити рахунок у матчі. Сирота виконав прекрасну передачу зі своєї половини поля на хід на Ваната. Владислав, обігравши у штрафному майданчику на замаху захисника і воротаря, красиво перекинув м’яч парашутом у порожні ворота — 0:1!

Лише за чотири хвилини після пропущеного голу, «Ворскла» створила просто забійний момент, щоб зрівняти рахунок. Кане, отримавши м’яч у районі одинадцятиметрової позначки, пробив повз Бущана, але на лінії воротаря підстрахував захисник Тимчик, який головою вибив м’яч! Команди тільки набрали обертів, але тут матч довелося перервати через повітряну тривогу, що похмуро тривала понад дві години!

Після вимушеної паузи футболісти полтавського клубу помітно додали в атаці, змусивши Бущана кілька разів рятувати «Динамо». Однак забити гол знову вдалося саме «біло-синім»: після подачі з кутового, м’яч у штрафному майданчику суперника підхопив Бражко і пробив сильно низом — Ісенко торкнувся м’яча, але парирувати удар не зумів — 0:2. На цьому офіційно перша половина зустрічі завершилася і, за домовленістю сторін, команди без перерви почали другий тайм.

І почалося все знову з чергового голу киян. Після передачі з лівого флангу від Кабаєва до штрафного майданчика полтавців, захисник господарів сфолив на Ванаті, і головний арбітр поєдинку Олександр Шандор одразу ж вказав на «точку». Удар з одинадцяти метрів точно реалізував Микола Шапаренко, пробивши низом у кут воріт — 0:3. Усі питання щодо переможця протистояння було знято!

У двадцять хвилин гри, що залишилися, динаомвці і зовсім на куражі довели рахунок до непристойного. Спершу Шапаренко замкнув передачу з лівого флангу, пробивши над Ісенком — 0:4. Однак ще за хвилину свій гол забив і Андрій Ярмоленко, який повернувся на поле після травми і також майстерно пробив над воротарем «Ворскли» з лінії штрафного — 0:5!

Під завісу зустрічі полтавцям все ж вдалося розмочити рахунок: Ковталюк із кількох метрів замкнув простріл із лівого флангу. Цим голом був дуже незадоволений Бущан, який явно хотів відіграти «насухо». Проте, «Динамо» громить «Ворсклу» з рахунком 5:1 і продовжує боротьбу за чемпіонство!

Нагадаємо, свій наступний матч у чемпіонаті України «Динамо» зіграє в четвер, 4 квітня. Це буде перенесений поєдинок 6-го туру УПЛ проти «Зорі». Зустріч відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського. Стартовий свисток пролунає о 15:30.

Володимир БОБИР

Кращий коментар

Dynamo_s_Dnepra
Юра - Наставник
31.03.2024 20:48
Всю Динамівську родину з заслуженою перемогою!! Повертаємо чемпіонство до Києва!!