Бохум — Дармштадт — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 22:25 31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Дармштадт — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Дармштадт (Німеччина).

Бохум - Дармштадт - 2:2. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Дармштадт - 2:2. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Бохум (Німеччина) — Дармштадт (Німеччина) — 2:2 (1:0)
Голи: П. Хофманн (30), П. Хофманн (48) — Тім Скарке (62), O. Vilhelmsson (76)

Попередження: Е. Машович (8), Ентоні Лосілла (53), C. Klarer (53), K. Гясула (85)

Огляд матчу Бохум — Дармштадт:

У захопливому матчі Бундесліги між командами Vfl Bochum і SV Darmstadt 98 на стадіоні Vonovia Ruhrstadion обидві команди показали захопливий футбол, що завершився унічию 2:2. У першому таймі «Вфл Бохум» вийшов уперед завдяки голу П. Хофманна на 30-й хвилині, і на перерву команди пішли з перевагою 1:0. Однак у другому таймі «СВ Дармштадт 98» відповів голом Т. Скарке на 62-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1. Незабаром «Вфл Бохум» повернув собі лідерство, забивши ще один гол від П. Гофманна на 48-й хвилині, вивівши команду вперед 2:1.

Але «СВ Дармштадт 98» продемонстрував стійкість і рішучість, знов зрівнявши рахунок завдяки голу О. Вільхельмссона на 76-й хвилині — 2:2. Матч був сповнений подій: на 53-й хвилині жовті картки отримали Е. Масовіч із «ВФЛ Бохум» і К. Кларер із «СВ Дармштадт 98». Команди також провели кілька замін під час матчу: Б. М. Ману, Г. Хольтманн і М. Хонсак з’явилися у складі «СВ Дармштадт 98», а М. Брошинські, Ф. Пасслак і К. Антуї-Аджей вийшли на поле у складі «ВФЛ Бохум». Обидві команди наполегливо билися до фінального свистка, але матч завершився заслуженою нічиєю 2:2. Гравці продемонстрували свій талант і цілеспрямованість, подарувавши вболівальникам захопливу та конкурентну гру у футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Бохум, Майнц — Дармштадт.