Реал — Атлетик — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 23:53 31 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Атлетик — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Атлетик (Більбао).

Реал - Атлетик - 2:0. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Атлетик - 2:0. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Реал (Мадрид) — Атлетик (Більбао) — 2:0 (1:0)
Голи: Rodrygo (8), Rodrygo (73)

Попередження: Орельєн Чуамені (57), Н. Фернандес (71)

Огляд матчу Реал — Атлетик:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між командами «Реал Мадрид» і «Атлетік» на вболівальників чекала захоплива гра на легендарному стадіоні «Сантьяго Бернабеу». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Реала» завдяки голу Родріго на 8-й хвилині. На початку другого тайму «Атлетік» здійснив деякі тактичні зміни: на 25-й хвилині замість Д. Вівіана в гру вступив Й. Альварес. Альварес. Однак їхні зусилля були зведені нанівець надійною обороною «Реала» на чолі з А. Чуамені, який отримав жовту картку на 57-й хвилині. По ходу гри обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати вийти з глухого кута. Б. Прадос Діас і О. де Маркос вийшли замість І. Руїса де Галаррети і Ю. Берчіче на 58-й хвилині, а Г. Гурузета замінив А. Ареса.

«Реал Мадрид» продовжував володіти м’ячем і створювати гольові нагоди, а Н. Фернандес отримав жовту картку на 71-й хвилині. Господарі поля збільшили свою перевагу на 73-й хвилині, Родріго забив свій другий гол у матчі. На останніх хвилинах матчу стався шквал замін: на 76-й хвилині О. Сансет замінив І. Муніаіна у складі «Атлетіко». Мадридський «Реал» здійснив три заміни поспіль, випустивши Ф. Вальверде замість Лукаса, Л. Модріча замість Родріго і Е. Камавінгу замість Т. Крооса на 80-й і 81-й хвилинах. Розчарування «Атлетіко» стало очевидним, коли І. Руїс де Галаррета отримав жовту картку на 87-й хвилині. В останні хвилини гри Д. Карвахаль замінив Е. Мілітао на 90-й хвилині. У підсумку «Реал» здобув перемогу над «Атлетіком» із рахунком 2:0, зберігши свої міцні позиції в турнірній таблиці Ла Ліги. Матч продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд, подарувавши вболівальникам захоплююче футбольне видовище на «Сантьяго Бернабеу».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Реал, Атлетик — Вільярреал.