Арсенал — Лутон Таун — 2:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-03 23:26 3 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Лутон Таун — 2:0. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

3 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Лутон Таун (Англія).

Арсенал - Лутон Таун - 2:0. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Лутон Таун - 2:0. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Арсенал (Лондон) — Лутон Таун (Англія) — 2:0 (2:0)
Голи: Едегор (24), D. Хашіока (44)

Предупредження: Хаверц (66), F. Onyedinma (74)

Огляд матчу Арсенал — Лутон Таун:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Емірейтс» «Арсенал» зустрівся з «Лутоном» у захопливому поєдинку. У перерві рахунок був 2:0 на користь «Арсеналу», і М. Одегаард відкрив рахунок на 24-й хвилині блискучим голом. Однак другий гол прийшов до «Лутона» за вельми невдалих обставин: Д. Хашіока забив власний гол незадовго до перерви. У другому таймі обидві команди провели низку замін: на 54-й хвилині Т. Чонг вийшов замість П. Мпанзу у складі «Лутона». У складі «Арсеналу» також відбулися зміни: К. Гавертц був замінений на Е. Нкетіа на 66-й хвилині, а Т. Партей поступився місцем Д. Райсу на 67-й хвилині. Однак по ходу гри рахунок не змінився.

На 74-й хвилині Ф. Оньєдінма отримав жовту картку за «Лутон», а «Арсенал» зробив ще одну заміну: О. Зінченко замінив Т. Томіясу. Під кінець часу обидві команди намагалися забити ще, але саме «Арсенал» зробив вирішальний ривок, випустивши Р. Нельсона замість Г. Мартінеллі на 75-й хвилині. «Лутон» також зробив кілька пізніх замін: К. Вудроу замінив Ф. Онієдінму на 75-й хвилині, а А. Таунсенд вийшов замість Л. Беррі на 81-й хвилині. В останні хвилини гри «Арсенал» оформив перемогу, коли Е. Сміт-Роу замінив Жоржиньо на 85-й хвилині. Загалом, «Арсенал» здобув упевнену перемогу над «Лутоном» із рахунком 2:0 перед своїми вболівальниками на стадіоні «Емірейтс». Завдяки цій перемозі «Арсенал» піднявся вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Лутон» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Арсенал, Лутон Таун — Борнмут.