Ман.Сіті — Астон Вілла — 4:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-04 00:13 3 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Астон Вілла — 4:1. Чемпіонат Англії, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

3 квітня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Ман.Сити - Астон Вилла - 4:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Астон Вилла - 4:1. Чемпионат Англии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 31-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 4:1 (2:1)
Голи: Родрі (11), Фоден (45+1), Фоден (62), Фоден (69) — J. Дюран (20)

Попередження: Гріліш (32), Дуглас Луїс (38)

Огляд матчу Ман.Сіті — Астон Вілла:

«Манчестер Сіті» здобув перемогу в захопливому матчі з «Астон Віллою» на стадіоні «Етіхад» із рахунком 2:1 у перерві та 4:1 в основний час. У матчі, який проходив у рамках Прем’єр-ліги, обидві команди билися від самого початку. Перший гол був забитий на 11-й хвилині, коли Родрі вразив ворота «Манчестер Сіті». Однак «Астон Вілла» швидко зрівняла рахунок, забивши гол від Х. Дюрана на 20-й хвилині. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди отримали жовті картки — Дж. Гріліш за «Манчестер Сіті» та Дуглас Луїс за «Астон Віллу». Перед самою перервою «Манчестер Сіті» повернув собі лідерство завдяки голу П. Фодена, і рахунок на перерву став 2:1 на їхню користь. У другому таймі «Манчестер Сіті» домінував у грі, і на 62-й хвилині П. Фоден забив свій другий гол у матчі.

На 63-й хвилині «Астон Вілла» спробувала відігратися, зробивши кілька замін, випустивши К. Чемберса, М. Діабі та Т. Іроегбунама. Однак саме «Манчестер Сіті» збільшив свою перевагу, забивши ще один гол від П. Фодена на 69-й хвилині. По ходу матчу обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади. На 75-й хвилині у складі «Манчестер Сіті» з’явилися М. Ковачич і М. Нуньєс, а на 71-й хвилині «Астон Вілла» замінила Х. Дюрана на А. Морено. Морено. Загалом у матчі відбулося п’ять замін у обох команд, а на 77-й хвилині у складі «Астон Вілли» з’явилися Н. Дзаніоло та О. Келліман. В останні хвилини матчу «Астон Вілла» була розчарована: на 90-й хвилині жовту картку отримав К. Чамберс. У підсумку «Манчестер Сіті» здобув комфортну перемогу над «Астон Віллою» з рахунком 4:1, продемонструвавши свою перевагу в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Ман.Сіті, Астон Вілла — Брентфорд.