Відкладений матч 6-го туру чемпіонату України. «Зоря» — «Динамо» — 0:3. Огляд матчу, статистика

2024-04-04 17:21 У четвер, 4 квітня відбувся відкладений матч 6-го туру чемпіонату України, в якому зустрічалися луганська «Зоря» ... Відкладений матч 6-го туру чемпіонату України. «Зоря» — «Динамо» — 0:3. Огляд матчу, статистика

У четвер, 4 квітня відбувся відкладений матч 6-го туру чемпіонату України, в якому зустрічалися луганська «Зоря» і київське «Динамо». Поєдинок був номінально домашнім для луганчан, але за домовленістю між клубами проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Юрій Юр’єв

Чемпіонат України. Відкладений матч 6-го туру

«ЗОРЯ» (Луганськ) — «ДИНАМО» (Київ) — 0:3 (0:2)
Голи:
Андрієвський (7), Кабаєв (22), Бражко (67)

Попередження: Джордан (34), Бутко (90+2) — Діалло (79), Пономаренко (80)

«Динамо»: 1.Бущан (К) — 24.Тимчик, 4.Попов, 25.Дячук, 2.Вівчаренко — 6.Бражко, 18.Андрієвський — 9.Волошин (7.Ярмоленко, 60), 10.Шапаренко (77.Беніто, 77), 22.Кабаєв (30.Діалло, 77) — 11.Ванат (99.Пономаренко, 77).
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 20.Караваєв, 21.Супряга, 34.Сирота, 40.Біловар, 44.Дубінчак.

«Зоря»: 1.Сапутін, 2.Бутко (К), 44.Батагов, 55.Джордан, 47.Вантух, 21.Башич, 22.Мічин (4.Жан Клод, 63), 20.Чурко (9.Мишньов, 46), 7.Антюх (70.Кирюханцев, 63), 19.Бугай (11.Ндур, 63), 39.Герреро (8.Хахльов, 77).
Запасні: 30.Турбаєвський, 53.Мацапура, 15.Дришлюк, 80.Гільєрме.

Гра в дебютному відрізку матчу проходила в доволі млявому ключі, але це не завадило «Динамо» швидко повести в рахунку: на 7-й хвилині зустрічі Ванат вдало зіграв у відборі на половині поля «Зорі», увірвався до штрафного майданчика праворуч, віддав на Шапаренка, який у дотик виконав скидання на Андрієвського і той ударом сходу відправив м’яч у нижній кут воріт «Зорі» — 0:1.

Цей успіх помітно надихнув динамівців, вони заграли розкутіше, збільшили темп і, зрештою, це вилилося в другий гол, який, до того ж, виявився на рідкість гарним — це Кабаєв наважився на удар метрів із 25-ти, і м’яч влетів точно в «дев’ятку» воріт «Зорі» — 0:2.

«Динамо» й надалі продовжувало демонструвати бажання атакувати, але «Зоря» щосили чинила опір і шукала свої шанси в контргрі. Ба більше, у деяких ситуаціях луганчанам вдавалося проводити позиційні атаки великою кількістю футболістів. Тривалий час ані «Динамо», ані «Зоря» моментів не створювали, але на 37-й хвилині кияни були близькі до третього голу — це Дячук після подачі з кутового пробив головою на дальній штанзі і м’яч ледь не чиркнув об хрестовину. Втім, незабаром гольова можливість була і в «Зорі»: після подачі з лівого флангу Вантух завдав удару головою, м’яч дугою опускався в дальній кут воріт «Динамо», і Бущан з великими зусиллями дотягнувся до нього. У підсумку ж, перший там так і закінчився з рахунком 2:0 на користь столичної команди.

Другий тайм агресивніше почала «Зоря», і на 53-й активність луганчан могла призвести до голу — це Герреро завдав гарматного дальнього удару, і Бущан, хоч і зреагував, але м’яч утримати не зумів, небезпечно випустивши його в простір перед собою. Утім, невдовзі «Динамо» відповіло не менш небезпечним ударом Шапаренка — у цьому випадку потрудитися довелося вже Сапутіну.

Ближче до середини другого тайму гра вирівнялася і майже відразу ж «Динамо» провело третій гол. На 67-й хвилині зустрічі Шапаренко подав кутовий із лівого флангу, на ближній штанзі Ярмоленко виконав скидання на дальню штангу, де Бражко ударом майже впритул вколотив м’яч у сітку воріт «Зорі» — 0:3. А через дві хвилини Шапаренко пробив зльоту з лінії штрафного, м’яч уже летів у ціль, але на самій лінії воріт зустрів на своєму шляху Джордана.

На цьому гру, зрозуміло, було зроблено, але «Динамо» продовжувало діяти активно. Настільки, що навіть відкрило рахунок своїм жовтим карткам у цьому матчі. Ну а на 84-й хвилині зустрічі «біло-сині» були максимально близькі до четвертого гола — це Діалло після скидки від Беніто завдав гарматного удару сходу метрів із 12-ти, і м’яч влучив у хрестовину воріт «Зорі». Ну а більшого в цьому поєдинку кияни домогтися не зуміли (за винятком дальнього удару Пономаренка, після якого м’яч просвистів у притирку зі штангою), і арбітр у підсумку зафіксував перемогу команди Олександра Шовковського з рахунком 3:0.

Після цього результату «Динамо» набрало 44 очки і тепер посідає третє місце в турнірній таблиці першості, відстаючи від «Шахтаря», що лідирує, на 2 очки.

Свій наступний матч «Динамо» проведе в рамках 23-го туру чемпіонату України — вдома, проти черкаського ЛНЗ. Ця зустріч відбудеться найближчого понеділка, 8 квітня, у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок — о 15:30).