Кр-л Пелас — Ман.Сіті — 2:4. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-06 16:31 6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Ман.Сіті — 2:4. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

6 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Ман.Сіті (Англія).

Кр-л Пэлас - Ман.Сити - 2:4. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Ман.Сити - 2:4. Чемпионат Англии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Ман.Сіті (Англія) — 2:4 (1:1)
Голи: Дж. Матета (3), Одсонн Едуард (86) — де Брюйне (13), Р. Льюїс (47), Голанд (66), де Брюйне (70)

Предупредження: Дж. Гвардіол (45+2), Дж. Матета (62)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Ман.Сіті:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Селхерст Парк» «Кристал Пелас» зустрівся з «Манчестер Сіті» в напруженій боротьбі, в якій було багато подій на полі. У перерві рахунок був рівним 1:1, але в другому таймі «Манчестер Сіті» вийшов уперед і здобув перемогу з рахунком 4:2. Рахунок розпочався на самому початку матчу: «Кристал Пелас» забив першим уже на 3-й хвилині завдяки голу Х. Матети. Однак «Манчестер Сіті» швидко відповів голом К. Де Брюйне на 13-й хвилині і зрівняв рахунок. Перший тайм закінчився жовтою карткою для гравця «Манчестер Сіті» Ж. Гвардіоли. У другому таймі «Манчестер Сіті» вийшов уперед, і Р. Льюїс забив гол на 47-й хвилині, забезпечивши своїй команді перевагу.

На 66-й хвилині Е. Гааланд збільшив перевагу «Манчестер Сіті», а на 70-й хвилині К. де Брюйне забив ще один гол. «Кристал Пелас» відбився, і на 86-й хвилині О. Едуард добив м’яч у сітку, довівши рахунок до 4:2. Незважаючи на всі зусилля, «Кристал Пелас» не зміг скоротити розрив у рахунку, і «Манчестер Сіті» пішов із перемогою. Обидві команди провели стратегічні заміни протягом усього матчу, щоб спробувати отримати перевагу. Манчестер Сіті випустив на поле М. Аканджі, М. Ковачича, Ж. Альвареса і Б. Сільву, а Кристал Сіті. Сільву, а Кристал Пелас ввів у гру Дж. Шлуппа, М. Олісе, Н. Клайна та Н. Ахамаду. Загалом це був напружений і сповнений подій матч між Кристал Пелас і Манчестер Сіті, в якому Манчестер Сіті в підсумку переміг із підсумковим рахунком 4:2. На вболівальників чекало захоплююче видовище на «Селхерст Парк», і обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність упродовж усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Кр-л Пелас, Ман.Сіті — Лутон Таун.