«Просиділи на половині поля суперника обидва тайми. Це футбол...», — Вернидуб про 1:1 «Кривбасу» з «Ворсклою»

2024-04-09 09:40 Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував домашню нічию проти полтавської «Ворскли» (1:1) у вчорашньому матчі ... «Просиділи на половині поля суперника обидва тайми. Це футбол...», — Вернидуб про 1:1 «Кривбасу» з «Ворсклою»

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував домашню нічию проти полтавської «Ворскли» (1:1) у вчорашньому матчі 23-го туру чемпіонату України.

Юрій Вернидуб

«Грали непогано, потрібно було тільки забити за рахунку 1:1, але не забили. Зіграли внічию. На мій погляд, ми втратили два очки, а не набрали одне. Це футбол, треба піднімати голову та рухатись далі. Попереду — два важкі виїзди: Львів та Одеса. Треба їхати до Львову та брати три бали.

Сьогодні я не побачив жодного футболіста, який би випав з гри. Всі дуже хотіли грати та перемогти. Забили перший гол, але потім так прикро пропустили… Втратили м’яча в центрі поля. В цьому епізоді зіграли не так, як було треба. А треба було простіше. Пропустили контратаку. Хоча я попереджав, що „Ворскла“ добре проводить контрвипади, що вони і довели. Але, у той же час, більше моментів біля наших воріт я в першому таймі не побачив.

Ми просиділи на половині поля суперника обидва тайми. Після перерви „Ворскла“ грала у п’ять захисників, і, чесно кажучи, я такого не пам'ятаю від них. Усі за лінією м'яча. У них була конкретна задача: вистояти та не пропустити, чого вони і досягли. А ми не забили… Хоча були класні моменти», — наводить слова Вернидуба офіційний сайт «Кривбаса».

09.04.2024, 09:40
Чемпионат Украины Александрия Рух - : - 4 мая 13:00