В’ячеслав Заховайло: «Чвертьфінал Ліги чемпіонів — 18 голів. Новий тренд на атакувальний стиль? Сумніваюся! »

2024-04-11 08:43 Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло звернув увагу на високу результативність перших матчів 1/4 фіналу Ліги ... В’ячеслав Заховайло: «Чвертьфінал Ліги чемпіонів — 18 голів. Новий тренд на атакувальний стиль? Сумніваюся! »

Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло звернув увагу на високу результативність перших матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів («Реал» — «Манчестер Сіті» — 3:3, «Арсенал» — «Баварія» — 2:2, ПСЖ — «Барселона» — 2:3, «Атлетіко» — «Боруссія» Д — 2:1).

В’ячеслав Заховайло

«Чвертьфінал Ліги чемпіонів: вісімнадцять забитих голів. Питання: новий тренд на атакувальний стиль в організації гри? Сумніваюся!

„Атлетіко“ переграв Дортмунд, володіючи м’ячем лише 34%, при цьому кількість передач 339, а у Дортмунда — 637! Але найголовніший нюанс: удари у площину воріт 9:5 — перевага „Атлетіко“ майже вдвічі!!!

„Барса“ перемогла ПСЖ, але менше володіла м’ячем. Однак справедливості заради, статистика показує на рівний за створеними моментами матч.

Які я зробив висновки? Футбол став швидшим та інтенсивнішим на м’ячі. Здавалося б, куди вже швидше! Але ні... Виявилося, що у топ-рівня гравців є людський ресурс і потенціал на зростання», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

11.04.2024, 08:43